Předchozí produkt Villeroy & Boch MetroChic hrnček s pokrievkou, 0,3 l Následující produkt Villeroy & Boch Quinsai Garden Gifts nádoba s pokrievkou, 0,6 l

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Anmut Gold cukornička, 0,35 l

Porcelánová cukornička by nemala v kávovom servise chýbať. Tá z kolekcie Anmut Gold s objemom 0,35 litra bola vyrobená z kostného porcelánu v zamatovobielom vyhotovení so zlatou linkou. Vďaka dostatočne veľkému hrdlu sa pohodlne plní. Pokrievka potom chráni jej obsah pred prachom, hmyzom a vlhkosťou. Jej jemné oblé tvary, doplnené o ručne maľované zlaté linky, sú ako stvorené pre klasické, ale i honosné interiéry.

Kolekcia porcelánu Anmut Gold od Villeroy & Boch

Kolekcia Anmut Gold vám učaruje eleganciou lesklého bieleho kostného porcelánu dekorovaného jemnou linkou20-karátového zlata. Poteší milovníkov luxusu či rafinovaného minimalistického štýlu 50. rokov, z ktorého tiež čerpá inšpiráciu. Kontrast bieleho porcelánu a zlata podčiarkuje nadčasovosť tejto kolekcie a jej punc ušľachtilej elegancie. Predstavuje skvelú voľbu pre tých, ktorí majú radi kombináciu kvality a štýlu. Presvedčí vás zámerne zdržanlivý dizajn so zamatovobielou farbou a jednoduchými formami, vďaka ktorému je možné porcelán Anmut Gold veľmi ľahko kombinovať. Inovatívna technológia nanášania glazúry "Inglaze Gold" umožňuje, aby sa exkluzívny zlatý dekór doslova vpil do glazúry počas procesu vypaľovania. Odolná glazúra starostlivo ochráni zlatý dekór a riad, takže ho môžete bez obáv umývať v umývačke riadu.

 

 • Štýlová biela séria porcelánu Anmut Gold nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
 • Atribúty série: čisté a oblé tvary porcelánu, zamatovobiela farba, zlatá linka
 • Základným materiálom je prémiový kostný porcelán zamatovobielej farby
 • Kalcinovaný kostný popol dodáva porcelánu veľkú odolnosť
 • Výsledkom je jemný priesvitný, avšak veľmi odolný porcelán s nižšou hmotnosťou
 • Nepodlieha praskaniu, na záver je glazúrovaný na atraktívny lesklý vzhľad
 • Neglazúrované časti sú vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri ukladaní tanierov na seba
 • Zlaté linky sú na porcelán maľované ručne
 • Zaglazování zlatého dekóru umožňuje občasné umývanie v umývačke riadu pri nízkej teplote
 • Riad kvôli ozdobeniu zlatom nemožno používať v mikrovlnnej rúre.
 • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
 • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece sú ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Ako vkusne kombinovať porcelánový servis?

Na dokonale vyváženú harmóniu a pestrosť vášho prestretého stola môžeme len odporučiť skombinovať biele jedálenské súpravy Villeroy & Boch vo vyhotovení Anmut či Anmut Gold s farebne ozdobenými sériami, ako je napríklad kolekcia Amazonia Anmut. Biele kolekcie spoločne s tými farebnými krásne rozžiaria vaše dni. Ak hľadáte niečo špeciálne, sviatočného, potom sa pozrite na nádherný porcelán so zlatým dekorom Anmut Samarah, ktorý je ideálny napríklad na svatby či veľkolepé oslavy. Z príborov tak ku kolekcii Anmut Gold odporúčame pozlatené príbory MetroChic d’Or, ktoré na vašom prestretom stole vykúzlia skutočne pôvoabný pohľad plný luxusu. 

 

Prémiový kostný porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový kostný porcelán je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Pri tomto typu porcelánu sa 48 % surovinovej zmesi nahrádza kalcinovaným kostným popolom, ktorý dodáva výslednému materiálu odolnosť. Je tak možné vyrobiť jemný porcelán s tenšou stenou, a teda aj nižšou váhou, ktorý je pre svoju odolnosť vhodný na každodenné použitie. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 °C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje na atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpia používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri ukladaní tanierov na seba.

Podobné produkty Villeroy & Boch Anmut Gold cukornička, 0,35 l

Villeroy & Boch Anmut Gold plytký tanier, Ø 27 cm Villeroy & Boch
€ 39,40

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Anmut Gold miska, Ø 13 cm Villeroy & Boch
€ 32

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Anmut Gold hlboký tanier, Ø 24 cm Villeroy & Boch
€ 39,40

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Anmut Gold šálka na espresso, 0,10 l Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks