Předchozí produkt Maison Berger Paris darčekové balenie: katalytická lampa June + Neutrálna čistiaca náplň, 250 ml Následující produkt Villeroy & Boch La classica Contura miska, 0,6 l

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Anmut šálka na polievku, 0,35 l

Šálka na polievku z kolekcie Anmut je ideálna pre podávanie u nás tak obľúbenej polievky. Porcelánová šálka pojme až 0,35 litra.

Kolekcia porcelánu Anmut od Villeroy & Boch

Štýlový a nadčasový porcelánový servis zaoblených tvarov kolekcie Anmut poteší milovníkov rafinovaného minimalistického štýlu 50 rokov, z ktorého tiež čerpá inšpiráciu. Zaujímavým ho robí hra svetla, ktorá sa odráža od lesklej plochy riadu. Presvedčí vás zámerne zdržanlivý dizajn harmonických proporcií so zamatovo bielou farbou a jednoduchými formami, vďaka ktorým je možné porcelán Anmut veľmi ľahko kombinovať.

 

 • Klasická biela séria porcelánu Anmut nemeckej porcelán Villeroy & Boch
 • Atribúty série: čisté, oblé tvary porcelánu a lesklá biela farba
 • Základným materiálom je prémiový kostný porcelán zamatovo bielej farby
 • Kalcinovaný kostný popol dodáva porcelánu veľkú odolnosť
 • Výsledkom je jemný, priesvitný, avšak veľmi odolný porcelán o nižšej váhe
 • Nepodlieha praskaniu, na záver je glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
 • Neglazované časti sú vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
 • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
 • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
 • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
 • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Ako vkusne kombinovať porcelánový servis?

Pre dokonale vyváženú harmóniu a pestrosť vášho prestretého stola môžeme len odporučiť skombinovať biele jedálenské súpravy Villeroy & Boch v prevedení Anmut či Anmut Platinum s farebne zdobenými sériami, ako sú napríklad kolekcie Amazonia Anmut alebo Anmut Bloom . Biela kolekcia spoločne s tými farebnými krásne rozžiari vaše dni. Ak hľadáte niečo špeciálne, sviatočné, potom sa pozrite na porcelán so zlatým dekorom Anmut Samarah , ktorá je ideálna napríklad pre veselé či veľkolepé oslavy.

 

Prémiový kostný porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový kostný porcelán je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Pri tomto type porcelánu sa 48% surovinovej zmesi nahrádza kalcinovaným kostným popolom, ktorý dodáva výslednému materiálu odolnosť. Je tak možné vyrobiť jemný porcelán s tenšou stenou a teda aj nižšou váhou, ktorý je pre svoju odolnosť vhodný pre každodenné použitie. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Anmut šálka na polievku, 0,35 l

Villeroy & Boch Amazonia Anmut šálka na espresso s podšálkom Villeroy & Boch
od € 19,20

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Amazonia Anmut dezertný tanier, Ø 22 cm Villeroy & Boch
€ 42,60

SKLADOM 4 ks

Villeroy & Boch Anmut Platinum šálka na kávu s tanierikom Villeroy & Boch
od € 21,40

SKLADOM 1 ks