Předchozí produkt Zwilling Beauty Classic Inox manikúra s kliešťami na nechty, čierna koža, 5 ks Následující produkt Villeroy & Boch Like Voice Basic porcelánová jedálenská súprava, 12 ks

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Artesano Original etažér​

Rustikálne vyzerajúci etažér na prezentáciu pokrmov z kolekcie Artesano Original pochádza z dizajnérskej dielne spoločnosti Villeroy & Boch. Použiť ho môžete na podávanie pohostenia počas vašej párty či slávnostnejších príležitostí.

Konštrukcia tohto stojana bola vyrobená z veľmi odolného akáciového dreva, ktoré sa pýši nielen svojou húževnatosťou, ale aj krásnou kresbou dreva. Všetky tri vyberateľné etažéry potom boli vyrobené z prírodnej bridlice, ktorá dodáva celku na príťažlivosti. Etažér môžete kombinovať s bielymi porcelánovými miskami kolekcie Artesano Original či dekorovanými zo sérií porcelánu: Casale Blu, Artesano Provencal Lavendel či Artesano Provencal Verdure. Etažér Artesano Original môžete zložiť, nezaberá tak cenné miesto v domácnosti.

 

  • Trojposchodový drevený etažér na prezentáciu pokrmov
  • Kombinuje funkčnosť so skvelým dizajnom
  • Vyrobené nemeckou spoločnosťou Villeroy & Boch
  • Z odolného akáciového dreva, etažéry z bridlice
  • Rozmery: dĺžka 42 cm, šírka 27,5 cm, výška 48 cm
  • Hmotnosť etažéra: cca 3,1 kg
  • Ručné umývanie vlažnou vodou a jemným umývacím prostriedkom
  • Etažér je možné zložiť na úsporu miesta pri skladovaní
  • Odporúčame kombinovať s porcelánovými miskami
  • Misky podľa vášho výberu možno dokúpiť samostatne

 

Kolekcia porcelánu Artesano Original od Villeroy & Boch

Prémiový porcelán Artesano Original vychádza z túžby po modernom životnom štýle v súlade s prírodou. Mieša funkčnosť a čistý autentický dizajn, ktorý na prvý pohľad evokuje skutočné remeselné majstrovstvo. Štýlový, očarujúci, napriek tomu bez zbytočnej okázalosti. Séria patrí medzi najobľúbenejší porcelán nemeckej značky Villeroy & Boch. Objavte spolu s nami svieži dizajn, ktorý kombinuje jedinečný porcelán s odolnými prírodnými materiálmi, ako je korok, bridlica a agátové drevo.

Urobte si radosť jedálenským servisom vo vašom štýle a skombinujte podľa svojho vkusu biely porcelán Artesano Original s farebnými kolekciami, ktoré z nej tvarovo vychádzajú. Kvetinový dekór nájdete pri porceláne Artesano Flower Art, pre rustikální vzhľad môžete mixovať s Artesano Provencal Lavendel a Artesano Provencal Verdure. Artesano má aj svoju vlastnú kolekciu pohárov, z ktorých nesmíieme zabudnúť na nadčasové borosilikátové sklo Hot&Cold Beverages, ktoré dodá vášmu prestretému stolu moderný ráz.

 

Prémiový porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový porcelán je určený na každodenné použitie, aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri ukladaní tanierov na seba. 

Odporúčame dokúpiť

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Original etažér

Villeroy & Boch Artesano Original príbor na šalát, 2 ks Villeroy & Boch
€ 21,30

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Artesano Original misa na šalát, Ø 24 cm Villeroy & Boch
€ 48

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Artesano Original miska, 0,6 l Villeroy & Boch
€ 19,10

SKLADOM 1 ks