Předchozí produkt Zwilling Bela kávová lyžička, 6 ks Následující produkt Villeroy & Boch Colourful Spring váza, 2,5 l

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Artesano Original lopárik na krájanie / servírovanie 51 x 25 cm​

Lopárik Artesano Original bolo vyrobené z veľmi húževnatého dreva akácie s rozmermi 51 x 25 cm a hmotnosťou cca 1,49 kg. Je teda vodoodolný a drží si svoju krásnu farbu aj po rokoch používania, jednoducho ideálny na použitie v kuchyni. Lopárik sa okrem dlhej trvanlivosti pýši tiež krásnou kresbou dreva, ktorá ho umožňuje používať aj na servírovanie pri prestretom stole. Navyše je tak každý lopárik originálom.

Sofistikovaný dizajn: Vďaka rukoväti sa lopárik Artesano Original pohodlne prenáša. Drážky do neho vyrezané sú potom viac než praktické počas krájania potravín. Odvádzajú totiž nadbytočné tekutiny, ktoré nestekajú na kuchynskú linku. Ušetrí vám tak upratovanie pracovnej plochy či stola.

Kolekcia porcelánu Artesano Original od Villeroy & Boch

Prémiový porcelán Artesano Original vychádza z túžby po modernom životnom štýle v súlade s prírodou. Mieša funkčnosť a čistý autentický dizajn, ktorý na prvý pohľad evokuje skutočné remeselné majstrovstvo. Štýlový, očarujúci, napriek tomu bez zbytočnej okázalosti. Séria patrí medzi najobľúbenejší porcelán nemeckej značky Villeroy & Boch. Objavte spolu s nami svieži dizajn, ktorý kombinuje jedinečný porcelán s odolnými prírodnými materiálmi, ako je korok, bridlica a agátové drevo.

Urobte si radosť jedálenským servisom vo vašom štýle a skombinujte podľa svojho vkusu biely porcelán Artesano Original s farebnými kolekciami, ktoré z nej tvarovo vychádzajú. Kvetinový dekór nájdete pri porceláne Artesano Flower Art, pre rustikální vzhľad môžete mixovať s Artesano Provencal Lavendel a Artesano Provencal Verdure. Artesano má aj svoju vlastnú kolekciu pohárov, z ktorých nesmíieme zabudnúť na nadčasové borosilikátové sklo Hot&Cold Beverages, ktoré dodá vášmu prestretému stolu moderný ráz.

 

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Original lopárik na krájanie / servírovanie, 51 x 25 cm

Villeroy & Boch Artesano Original príbor na šalát, 2 ks Villeroy & Boch
€ 21,30

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Artesano Original misa na šalát, Ø 24 cm Villeroy & Boch
€ 48

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Artesano Original miska, 0,6 l Villeroy & Boch
€ 19,10

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Artesano Original plytký tanier, 27 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks