Předchozí produkt OPINEL zatvárací nôž N°08, 8,5 cm, rukoväť oliva Následující produkt Tanier na pečivo Rosenthal TAC White, 16 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel čajová šálka s tanierikom

Porcelánová šálka na čaj s tanierikom je ideálnou kombináciou pre podávanie všetkých druhov čajov. Široký priemer šálky pomáha rozvíjať vône, ktoré v sebe tento blahodárny nápoj ukrýva. Šálka ​​pojme až 0,24 litra čaju, čajová podšálka je potom vyrobená s priemerom 16 centimetrov. S kolekciou Artesano Provencal Lavendel si môžete svoj čaj vychutnať aj očami a nechať sa príjemne naladiť.

Kolekcia porcelánu Artesano Provencal Lavendel od Villeroy & Boch

Porcelánová séria s kvetinovými akcentami a rustikálnymi okrasnými okrajmi pochádza z pera belgickej umelkyne Isabelle de Borchgrave. Klasické zaoblené tvary porcelánu spoločne s červenými a fialovými kvietmi vo farbe levandule dodajú vášmu prestretému stolu priateľskú atmosféru. Kolekciu môžete ľahko a vkusne kombinovať s bielym porcelánom Artesano Original alebo s jeho ďalšími farebnými prevedeniami napríklad zo série Artesano Nature Beige alebo Artesano Nature Verte .

 

  • Country séria porcelánuArtesano Provencal Lavendel nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
  • Premium porcelán s jedinečnou belosťou a rustikálnym motívom
  • Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Hrejivý farebný dekor glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určený pre každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdenej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Dekor Artesano Provencal Lavendel

Kvetinový dekor od Isabelle de Borchgrave

Odporúčame dokúpiť

Villeroy & Boch Artesano Original kanvica na čaj, 1,0 l Villeroy & Boch
€ 85,40

SKLADOM 1 ks

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel čajová šálka s tanierikom