Předchozí produkt Villeroy & Boch Twist Alea Limone cukornička Následující produkt Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel zapekacia misa, 30 x 20 cm

Informácia o produkte

Villeroy & Boch Artesano Provencal Verdure zapekacia misa, 30 x 20 cm

Praktická zapekacia misa z obľúbenej country kolekcie Artesano Provencal Verdure bola vyrobená z prémiového porcelánu s dĺžkou 30 a šírkou 20 cm. Vďaka dostatočne veľkým úchytom po stranách sa s misou ľahko manipuluje. Môžete ju používať ako pre zapekanie v rúre, tak pre servírovanie pri prestretom stole. Misu možno vďaka kvalitnému porcelánu s glazúrou pohodlne umývať ručne, ako aj v umývačke riadu.

Kolekcia porcelánu Artesano Provencal Verdure od Villeroy & Boch

Porcelánová séria s kvetinovými akcentami a rustikálnymi okrasnými okrajmi pochádza z pera belgickej umelkyne Isabelle de Borchgrave. Klasické zaoblené tvary porcelánu spoločne s červeno-oranžovými kvietkami a úponkami vo farbe rozmarínu dodajú vášmu prestretému stolu trochu francúzskeho šarmu. Kolekciu môžete ľahko kombinovať s bielym porcelánom Artesano Original alebo s jeho ďalšími farebnými prevedeniami napríklad zo série Artesano Nature Beige alebo Artesano Nature Verte .

 

  • Country série porcelánu Artesano Provencal Verdure nemeckej porcelán Villeroy & Boch
  • Premium porcelán s jedinečnou belosťou a rustikálnym motívom
  • Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Hrejivý farebný dekor glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Zapekacie misy je možné používať aj v mikrovlnnej rúre i v rúre klasickej, až do 260 ° C
  • Pre prípad potreby je možné využiť na zamrazenie, až do -30 ° C
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určený pre každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Provencal Verdure zapekacia misa, 30 x 20 cm