Předchozí produkt Forma na pečenie Nordic Ware plát s 6 formičkami Jesenné motívy, bronzová, 1,2 l Následující produkt Wesco držiak na papierové obrúsky

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Bunny Tales veľkonočná dekorácia, zajačiky šoférujú minibus

Ručne maľovaná dekorácia s nostalgickým šarmom Villeroy & Boch patrí do veľkonočnej kolekcie Bunny Talles. Zobrazuje zajačika dedka Hansa za volantom krásneho minibusu, ako spoločne so svojím vnukom Maxom prevážajú veľkonočnú kraslicu. Svojím spracovaním a pestrými farbami priťahuje minibus so zajačikmi pozornosť nielen malých detí, ale aj dospelých. Príjemne navodzuje pohodovú atmosféru Veľkej noci.

Veľkonočné dekorácie vyhlásenej nemeckej porcelánky Villeroy & Boch sú vyrábané z kvalitného porcelánu. Na kráse a jedinečnosti im dodáva čiastočné ručné maľovanie, ktoré prebúdza postavičky k životu. Jednotlivé figúrky sú plné fantázie a sú vyrábané s láskou k detailu. Hravé zajačiky prichádzajú do vašich domovov, aby vás potešili na duši a ozdobili vašu domácnosť v čase veľkonočných sviatkov. A ak si zajačiky zamilujete, môžu ozdobiť váš prestretý stôl aj počas celého roka.

 

  • Veľkonočná kolekcia dekorácií Bunny Tales
  • Vyrobené z kvalitného porcelánu
  • Figúrky sú sčasti ručne dekorované
  • Rozmer dekorácie: 14 x 7,5 x 10 cm

Podobné produkty Villeroy & Boch Bunny Tales veľkonočná dekorácia, zajačiky šoférujú minibus

Akcia -20%
Villeroy & Boch Bunny Tales veľkonočná závesná dekorácia, zajačik Max v košíčku Villeroy & Boch
€ 14,90
€ 11,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -20%
Villeroy & Boch Bunny Tales veľkonočná závesná dekorácia, zajačica Anna v škrupine Villeroy & Boch
€ 13,80
€ 11

SKLADOM viac ako 5 ks