Předchozí produkt Villeroy & Boch Like To Go & To Stay desiatový a obedový box, 13 x 10 cm, zelený, 0,28 l Následující produkt Moderná dekorácia mačka Smokey, Rosenthal Pets, stredná, 11,5 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Like To Go & To Stay cestovný porcelánový hrnček, biely, 0,3 l

Vďaka porcelánovému hrnčeku z kolekcie To Go & To Stay značky Like si môžete svoju obľúbenú rannú kávu vziať so sebou na cestu do práce alebo si ju priniesť z obľúbenej kaviarne (bez použitia kelímka), kde sa vám páči. Vyrobený bol z kvalitného porcelánu v jednoduchom designu bielej farby bez uška. Jeho veko, tiež z porcelánu, je zo spodnej strany vybavené silikónovým tesnením, ktoré bráni vyliatiu obsahu. Použitý glazovaný porcelán je možné použiť na ohrev v mikrovlnnej rúre, ľahko sa čistí a možno ho umývať v umývačke riadu kvôli úspore času. 

Kolekcia Like To Go & To Stay = jedlo a pitie so sebou a bez plastov

Preferujete zero-waste štýl a radšej než v plastovej dóze, ktorá životnému prostrediu príliš neprospeje, si svoj obed do práce odnesiete v krásnej porcelánovej dóze – ktorá je navyše multifunkčou? Potom je práve pre vás určená kolekcia To Go & To Stay nemeckej značky Like od Villeroy & Boch. Praktické a designové prevedené obedové krabičky z porcelánu či borosilikátového skla doplňujú porcelánové hrnčeky a fľaše na pitie so vzduchotesnými uzávermi.

Výhodou kolekcie je nadčasový trendy design a použitie kvalitných materiálov: borosilikátového skla či porcelánu so silikonovými doplnkami. Krabičky sú stohovateľné a vďaka silikónovému popruhu sa dajú bezpečne prenášať. Použiť ich môžete v klasickej rúre, mikrovlnke, mrazničke a samozrejme v umývačke riadu. Narozdiel od plastových krabičiek sa dózy To Go & To Stay nebudú zafarbovať podľa potravín, ktoré do nich uložíte, nepreberajú pachy a sú netoxické. Teraz sú v popredí obchody s nulovým odpadom a kolekcia Like To Go & To Stay ide tejto myšlienke naproti tým, že ponúka zdravú alternatívu k plastom. Užívajte s nami zdravý životný štýl.

Villeroy & Boch To Go & To Stay cestovný hrnček

  • Možno používať pre ohrev v mikrovlnnej rúre (bez veka)
  • Vybavený vzduchotesným vekom z porcelánu a silikónu
  • Veko poslúži ako tanierik na použité čajové vrecúško
  • Vyrobený z prémiového glazovaného porcelánu s objemom 0,32 l
  • Elegantný a ekologické riešenie na nákupy nápojov bez obalu
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri stohovaní

  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývaie v umývačke riadu (bez silikónu)

  • Používane energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

     

 

 

Podobné produkty Villeroy & Boch Like To Go & To Stay cestovný porcelánový hrnček, biely, 0,3 l

Články o produkte