Předchozí produkt Kusmi Tea Wellness teas, 24 vrecúšok Následující produkt Staub stierka na cesto silikónová, s drevenou rukoväťou, 31 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Manufacture Rock jedálny tanier, Ø 25 cm

Plytký tanier bez vyznačených okrajov z kolekcie Manufacture Rock nemeckej porcelánky Villeroy & Boch bol vyrobený z prémiového porcelánu s priemerom 25 cm a približnou hmotnosťou cca 600 g. Jeho použitie je univerzálne. Je vhodný na servírovanie hlavného chodu, ale i na podávanie ovocie či dezertov.

Kolekcia porcelánu Manufacture Rock Blanc od Villeroy & Boch

Kolekcia Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc bola navrhnutá tak, aby napodobňovala bridlicu, a to nielen vzhľadom, ale tiež svojou textúrou a matným povrchom bielej farby. Koncept skvele súznie s najnovšími kulinárskymi trendmi prípravy pokrmov z čerstvých, prírodných surovín. Kolekcia sa môže skvele kombinovať s kolekciami Manufacture Gris, Manufacture Rouge a Manufacture Rock.

 

  • Prémiový porcelán nemeckej značky Villeroy & Boch
  • Jemné a aj napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Riad je možné používať i v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypalovacie pece sú ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Prémiový porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový porcelán je určený na použitie, aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 °C, neskôr sa približne v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje na atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri ukladaní tanierov na seba.

Podobné produkty Villeroy & Boch Manufacture Rock jedálny tanier, Ø 25 cm

Novinka
Villeroy & Boch Manufacture Rock súprava čiernych príborov, 16 ks Villeroy & Boch
€ 290,40

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Villeroy & Boch Manufacture Rock súprava čiernych príborov, 20 ks Villeroy & Boch
€ 348,80

Dostupnosť január 2022

Novinka
Villeroy & Boch Manufacture Rock súprava pohárov na šampanské 0,26 l, 4 ks Villeroy & Boch
€ 53,30

Dostupnosť január 2022

Články o produkte

Krásne a slavnostné stolovanie

Krásne a slavnostné stolovanie

Slávnostný servis pre výnimočné okamihy ešte podporí neopakovateľné kúzlo sviatočnej chvíle. Veľké rodinné oslavy aj vianočné sviatky aj sú presne tou príležitosťou, ktorá si...