Předchozí produkt Mlynček na korenie Peugeot Paris Icon, čierny lak, 18 cm Následující produkt Mlynček na korenie Peugeot Paris, u´Select, grafitový, 22 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Mariefleur Basic oválna misa, 32 cm

Oválna porcelánová misa Mariefleur bola vyrobená s dĺžkou 32 cm z prémiového porcelánu. Jej podlhovastý tvar priamo priťahuje pozornosť. Použiť ju môžete pre efektné servírovanie ovocia či šalátov.

Kolekcia porcelánu Mariefleur od Villeroy & Boch

Kolekcia Mariefleur priťahuje všetkých milovníkov nadčasového rustikálneho štýlu s jemným dotykom purizmu a jednoduchej elegancie. Vydarene kombinuje moderné nekomplikované tvary s krásnym kvetinovým motívom. Je pre ňu typická kombinácia teplých odtieňov farieb pripomínajúcich slnkom prežiarené letné dni. Dizajnéri Villeroy & Boch sa pri návrhu série ľahko inšpirovali Monetovými akvarelmi a jeho láskou k zahradníčeniu. Málokto vie, že Claude Monet bol vášnivým záhradníkom. Práve jeho záhrada v Giverne sa stala jeho živým a neustále sa meniacim ateliérom.

Môžete si rovnako ako svetovo preslávený maliar vytvoriť svoju vlastnú kombináciu kvetov na vašom prestretom stole. A ak chcete poskladať naozaj personalizovaný porcelánový servis, odporúčame kombinovať porcelán z kolekcií Mariefleur s tvarovo zhodnými kolekciami  Mariefleur Gris a nedekorovanou kolekciou v bielej farbe New Cottage .

 

  • Country série porcelánu Mariefleur nemeckej porcelán Villeroy & Boch
  • Premium porcelán oblých tvarov s jemnými akvarelovými kvetmi
  • Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Hrejivý farebný dekor glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určený pre každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Mariefleur oválna misa, 32 cm

Villeroy & Boch Mariefleur plytký tanier, 27 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Mariefleur hlboký tanier, 23 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Mariefleur kávová šálka s tanierikom Villeroy & Boch
od € 10,70

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Mariefleur oválna miska, 0,75 l Villeroy & Boch
€ 19,10

SKLADOM 2 ks