Předchozí produkt Villeroy & Boch Pizza Passion pizza tanier, 37 x 35 cm Následující produkt Weber Grilovacia panvica DeLuxe

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Mariefleur Gris kanvička na mlieko, 0,3 l

Porcelánová mliečenka by nemala v kávovom servise chýbať. Tá z kolekcie Mariefleur Gris bola vyrobená s objemom 0,3 litra, teda pre 6 osôb. Pohodlne sa plní a vďaka dostatočne veľkému ušku kanvičky aj pohodlne drží pri servírovaní. Posedenie s rodinou alebo priateľmi bude vďaka kráse porcelánu zase o štipku príjemnejšie.

Kolekcia porcelánu Mariefleur Gris Basic od Villeroy & Boch

Kolekcia Mariefleur Gris Basic poteší všetkých milovníkov nadčasového vidieckeho štýlu s jemným dotykom purizmu a jednoduchej elegancie. Vydarene kombinuje moderné nekomplikované tvary s kvetinovým motívom. Je pre ňu typická kombinácia odtieňov šedej farby s jemnými pastelovými farbami, predovšetkým modrou a ružovou. Rovnako ako Mariefleur je vďaka veľkej popularite aj Mariefleur Gris priebežne rozširovaná o ďalšie produkty a okrem klasických okrúhlych tvarov tak teraz môžete vyberať aj z oválnych, rady šalátových tanierov, servírovacích tácok a misiek, ale aj váz, prestieraní a zapekacích foriem. Kolekciu Mariefleur Gris Basic môžete kombinovať s tvarovo zhodnými kolekciami Mariefleur Basic a nedekorovanou kolekciou New Cottage Basic .

 

  • Country séria porcelánu Mariefleur Gris nemeckej porcelán Villeroy & Boch
  •      Premium porcelán s nežným kvetinovým dekorom a odtieňmi pastelových farieb v kombinácii so šedou
  •      Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  •      Hrejivý farebný dekor glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  •      Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  •      Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  •      Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  •      Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  •      Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určený pre každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Mariefleur Gris kanvička na mlieko, 0,3 l

Villeroy & Boch Mariefleur Gris miska, 0,75 l Villeroy & Boch
€ 19,10

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Mariefleur Gris dezertný tanier, 21 cm Villeroy & Boch
€ 19,10

SKLADOM 1 ks

Villeroy & Boch Mariefleur Gris hrnček, 0,35 l Villeroy & Boch
€ 16

Dostupnosť január 2022