Předchozí produkt Villeroy & Boch Boston Coloured Rose pohár na bílé víno, 0,23 l Následující produkt Maison Berger Paris náplň do difuzéra Aroma Relax – Sladký Orient, 200 ml

Informácie o produkte

Villeroy & Boch NewWave polievková podšálka, 15 cm

Dizajnová podšálka k šálke na polievky z kolekcie NewWave bola vyrobená z prémiového porcelánu s rozmermi 15 cm a hmotnosťou cca 315 g. Jej použitím povýšite vaše stolovanie o ďalší stupienok vyššie. Navyše s jeho pomocou na vašom prestretom stole vykúzlite nevšednú atmosféru hodnú luxusných reštaurácií. 

Kolekcia porcelánu NewWave od Villeroy & Boch

Nadčasová kolekcia NewWave je jednou z umeleckých sérií Metropolitan značky Villeroy & Boch. Ide o jedinečný čisto biely porcelán predstavujúci moderný dizajn vo svojej najrýdzejšej podobe. Súdobý, funkčný a odolný, navyše určený na slávnostné chvíle ale aj na každodenné používanie vďaka jeho vysokej kvalite a dokonalej ergonómií. Charakterizujú ju zvlnené geometrické tvary, ktoré pripomínajú pohyb morských vĺn. Porcelánový servis NewWave je jednou z najobsiahlejších sérií porcelánky. Aby váš prestretý stôl bol skutočne štýlový, odporúčame ho kombinovať s príbormi NewWave, ktoré boli vyrobené z leštenej nerezovej ocele v krásnej súhre tvarov. NewWave si jednoducho zamilujete na prvý pohľad. 

 

  • Prémium porcelán s jedinečnou belosťou a inovatívnymi formami
  • Jemné, a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Glazované kvôli atraktivnému vzhľadu
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

 

Prémium porcelán je určený na každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 °C, následne sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu ochladí na 650 °C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje kvôli atraktívnemu vzhľadu. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov. 

Podobné produkty Villeroy & Boch NewWave polievková podšálka, 15 cm

Akcia -20%
Villeroy & Boch NewWave sada tanierov, 8 ks Villeroy & Boch
€ 255,40
€ 204,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -23%
Villeroy & Boch NewWave sada tanierov s misou, 6 ks Villeroy & Boch
€ 250
€ 191,50

SKLADOM 4 ks

Villeroy & Boch NewWave poháre na latté, 0,5 l Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM 3 ks

Villeroy & Boch NewWave hrnček Praha, 0,3 l Villeroy & Boch
€ 23

SKLADOM 2 ks