Předchozí produkt Weber Rukavica Premium, čierna Následující produkt Odšťavovač / lis na citrusy Smeg 50´s Retro Style, krémový

Informácie o produkte

Vianočná porcelánová súprava La Boule Toy´s Delight

Vianočná porcelánová sada La Boule Toy´s Delight

Jedálenská súprava prémiového porcelánu La Boule nemeckej značky Villeroy & Boch​ bola navrhovaná s myšlienkou na symbiózu medzi funkčnosťou a estetikou. Porcelán zložený do jedného objektu funguje ako nevšedná vianočná dekorácia interiéru. Rozložený tak prinesie sviatočnú vianočnú atmosféru na váš prestretý stôl. 

Súprava La Boule Toy´s Delight je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu, kvôli ručnému zdobeniu odporúčame šetrné ručné mytie. Pre jej sviatočné ručne maľovaný dekor bolo použité mimo iného aj zlatenie, súpravu teda nejde používať na ohrev v mikrovlnnej rúre. Sada porcelánu je stohovateľná, ušetrí miesto v domácnosti. Vďaka ikonickému dizajnu dodáva interiéru hrejivý nádych Vianoc a určite iste neunikne pozornosti vašich návštev. 

 • 2× hlboký tanier/miska: priemer 21,5 cm, výška 6,5 cm, objem 1,1 l
 • 2× nízka miska: priemer  24 cm, výška 4 cm, objem 1,1 l
 • 2× univerzálny tanier: priemer  24 cm, výška 2 cm
 • 1× servírovací tanier: priemer 24 cm, výška 1,5 cm

Ikonická La Boule od Villeroy & Boch sa vracia!

Znáte La Boule? Tento věhlasný designérský počin designérky Helen von Boch z roku 1971 předběhl svou dobu o desetiletí a se stal ikonou užitného designu. Dochované exempláře série La Boule Avant Garde, jež byla předchůdkyní novější verze německé porcelánky Villeroy & Boch, se prodávají v aukčních síních po celém světě. La Boule byla v roce 1998 pro velkých úspěch redesignována a v roce 2020 byla opět oděna do nového kabátu, který ladí s aktuálními trendy v interiérech. 

Ikonická jedálenská súprava La Boule vo vianočnom vyhotovení

 • Vysoko kvalitný Premium porcelán v odvážnom, kreatívnom a zároveň funkčnom vianočnom dizajne 
 • Jednotlivé diely sú stohovateľné a tiež zložiteľné do tvaru gule kvôli úspore miesta
 • Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu 
 • Súprava porcelánu La Boule Toy´s Delight = krásna vianočná dekorácia
 • Ručne zdobený porcelán s vianočnými motívmi v typických farbách Vianoc
 • Neglazované časti vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri stohovaní
 • Kvôli zdobeniu zlatom nemožno sadu používať na ohrev v mikrovlnnej rúre
 • Odporúčame namiesto umývačky riadu používať šetrné ručné umývanie

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Prémium porcelán je určený na každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 °C, následne sa asi tak v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 °C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje kvôli atraktívnemu lesklému vzhľadu. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu asi tak 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používáním v umývačke. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Toy´s Delight vianočná jedálenská súprava pre dvoch La Boule, 7 ks

Články o produkte

Krásne a slavnostné stolovanie

Krásne a slavnostné stolovanie

Slávnostný servis pre výnimočné okamihy ešte podporí neopakovateľné kúzlo sviatočnej chvíle. Veľké rodinné oslavy aj vianočné sviatky aj sú presne tou príležitosťou, ktorá si...

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, čarodejnice v kuchyni, športovkyne aj rozprávkové babičky.