Předchozí produkt Vôňa do bytu v spreji Black Orchid & Lily Cereria Mollá, 100 ml Následující produkt Smeg Bottle TO GO / cestovná fľaša 600 ml

Informácie o produkte

Cereria Mollá Maroccan Cedar bytový parfum v spreji, 100 ml

Účinkuje na ľubovoľne veľký priestor, intenzitu si sami regulujete počtom strieknutí. Zmenu zaznamenáte okamžite, parfum v spreji slúži na okamžité prevoňanie a zároveň aj absorbuje nežiaduce pachy interiéru. 

 

  • doba prevoňania závisí na počte strieknutí rozprašovača 

  • priehľadný sklenený flakónik, vysoký 11,5 cm  

  • 100 ml vône Maroccan Cedar
  • obsah parfumových zložiek 20 %

  • vyrobené v Španielsku v rodinnej manufaktúre Cereria Mollá v meste Albaide, neďaleko slnečnej Valencie

  • vyrobené ekologicky, s rešpektom k životnému prostrediu 

Cereria Mollá vůně Maroccan Cedar

Maroccan Cedar

Podmanivá vôňa cédrového dreva, miešajúca sa s korením a sladkými tónmi, vytvára unikátnu kompozíciu, ktorá sa pre vás ľahko stane vysoko návykovou.

Originálna receptúra

Všetky vône Cereria Mollá sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generáciu na generáciu a umožňujú vyvolať prostredníctvom autentických vôní príjemné emócie.

Spoznajte tajomstvo bytových parfumov

Bytové vône Cereria Molla obsahujú 20 % parfumových zložiek a je len vás, s akou intenzitou si svoj domov chcete prevoňať. Veľkosť flakónu umožňuje mať ich vždy po ruke presne tam, kde potrebujete a jednoduchým použitím navodiť tú správnu atmosféru, ktorú chcete mať. Intenzitu vône v priestore si sami regulujete počtom strieknutí. 

Cereria Mollá - tradícia od roku 1899


Malá rodinná manufaktúra už viac ako 120 rokov v mestečku Albaida neďaleko Valencie vyrába tradičným spôsobom sviečky - nielen vonné, ale aj dekoratívne. Z generácie na generáciu sa tak odovzdáva know how, láska k remeslu i poctivej práci, čo sú základné ingrediencie, vďaka ktorým si sviečky Cereria Mollá získali svoju slávu. Preto sú tieto exkluzívne španielske sviečky dnes exportované do viac ako 40 krajín sveta.

 

Podobné produkty Vôňa do bytu v spreji Maroccan Cedar Cereria Mollá, 100 ml