Předchozí produkt Ballarini Ferrara Wok s úchytkami a pokrievkou, 36 cm Následující produkt Zwilling Four Star nôž na chlieb, 200 mm

Informácie o produkte

Ken Hom Excellence nerezový wok s nepriľnavým povrchom, priemer 32 cm + sklenená pokrievka

Wok panvica pre zdravé a rýchle varenie, vhodná na každý zdroj ohrevu, teda aj na varenie na indukcii. Na dne panvice je vrstvičkou ocele zapuzdrený čistý hliník, vďaka čomu panvica ešte lepšie vedie teplo. Nepriľnavý dvojvrstvový povrch HALO bol špeciálne navrhnutý na smaženie pri vysokých teplotách s menším množstvom oleja. Je nielen užívateľsky veľmi príjemný, pretože sa ľahko umýva, ale navyše tiež značne odolný proti poškrabaniu, takže umožňuje používať aj kovové náčinie. Panvica má príjemne dlhú, čiernu fenolickú, teda vysoko tepelne odolnú rukoväť zo špeciálneho plastu a disponuje tiež pomocným uchom z rovnakého materiálu, umožňujíceho veľmi ľahkú manipuláciu aj s plnou panvicou. Wok je vybavená pokrievkou z tvrdeného skla, ktoré vydrží teplotu až 120 °C.  Pohodlne v nej pripravíte jedlo pre 3-4 osoby. Panvica aj pokrievka znáša umývačku riadu. 

Rada Excellence reprezentuje to najlepšie, čo si u mňa môžete kúpiť. Nepriľnavý povrch je vynikajúci, rýchlejšie sa zahrieva a spotrebujete menej oleja. Príprava jedla technikou stir-fry ešte nikdy nebola jednoduchšia! Tieto panvice proste milujem a verím, že budete aj vy.

Ken Hom

Mistr Ken Hom nerezovou pánví wok řady Excellence. Každý nový produkt své značky vlastnoručně vyzkouší, aby se ujistil, že mu nepropůjčuje své jméno nadarmo. 

Ken Hom nerezová wok z rady Excellence  je dizajnom moderná wok, vhodná na prípravu kulinárskych špecialít ázijskej kuchyne. Vďaka špeciálnemu nepriľnavému povrchu sa perfektne hodí na stir-fry varenie – prastarú čínsku kulinársku techniku, pri ktorej sú ingrediencie vo woku smažené v malom množstve veľmi horúceho oleja za stáleho miešania. 

 

 

 

 

 

Ken Hom wok = svetová špička pre autentickú prípravu čínskej a ázijskej kuchyne

Panvica wok rady Excellence je navrhnutá tak, aby vám umožnila rýchlu, ľahkú a zdravú prípravu obľúbených jedál ázijskej kuchyne.Vynikajúci nepriľnavý povlak zaručuje, že sa tento wok rýchlejšie zahreje, udržuje  potrebnú vysokú teplotu aj pri nižšom stupni nastavenom na platničke a navyše spotrebujete menej oleja. Perfektné kuchynské vybavenie na každodenné použitie na prípravu jedál technikou stir-fry z nej robí tiež:

 • stabilnosť – ​plochá základňa, pevne sedí na všetkých typoch ohrevu
 • nepriľnavosť – oderuvzdorný nepriľnavý 2vrstvoový povrch HALO (neobsahuje PFOA)
 • rýchlosť – teplo rozvádzané o 62 % rýchlejšie
 • vysoká odolnosť – možno používať aj kovové kuchynské náčinie
 • bezpečnosť fenolická rukoväť s minimálnou tepelnou vodivosťou, pomocné ucho
 • ľahká údržba – možné používať aj umývačku riadu
 • skladnosť – otvor na zavesenie
 • odolnosť – záruka 5 rokov
 • univerzálnosť – vhodná na všetky typy ohrevu, vrátane indukcie

Technické špecifikácie:

 • priemer: 32 cm
 • dĺžka: 66 cm
 • hĺbka: 10 cm
 • váha: 2,31 kg (vrátane pokrievky)

Odporúčanie pri údržbe:

Pokiaľ umývate panvicu v umývačke, po dokončení cyklu ju vyberte a do sucha vytrite mäkkou utierkou. Pri ručnom umývaní nepoužívajte silno abrazívne prostriedky ani drôtenku, prichytené zvyšky jedla nechajte odmočiť. Raz za nejaký čas potrite vnútorný povrch panvice olejom. Pokiaľ chcete predĺžovať životnosť nepriľnavého povrchu, používajte radšej drevené alebo silikónové náčinie.

Veľa ľudí sa ma pýta, čo v kuchyni najviac používam. Moja odpoveď je vždy rovnaká – je to panvica wok. Pretože to je to jediné, čo skutočne potrebujete.

Ken Hom

Mistr Ken Hom s pánvemi wok a doplňky řady Ken Hom Excellence.

Fenomén Ken Hom – takmer 40 rokov na ázijskej vlne

Zapálený propagátor čínskej a ázijskej kuchyne aj kultúry, špičkový kuchár, úspešný kuchár, autor 37 kuchárok preložených do mnohých jazykov, televízna hviezda s vlastným programom, nositeľ Rady britského impéria (OBE) za služby kulinárskeho umenia, milovník vína a japonskej whisky, futbalový fanúšik Manchestru United, pokorný a milujúci syn hrdý na svoju matku a svoje korene...to všetko je Ken Hom, zakladateľ značky pýšiaci sa jeho menom.

Ken Hom – spojenie švajčiarskej precíznosti a kvality s kúzlom ázijskej kuchyne

Prvá panvica s názvom Ken Hom Hot Wok bola uvedená na trh v roku 1986, išlo o prvú wok na svete, ktorá mala rozrezané dno tak, aby sedela nielen na otvorenom ohni, ale napríklad aj na elektrických platničkách. Prvenstvo mali Ken Hom Wok panvice tiež v tom, že sa začali predávať aj v bežných obchodoch na hlavných triedach, nielen na špeciálkach. O 12 rokov neskôr malo napríklad už 10 % domácnosti vo Veľkej Británii niektorý z produktov, nesúci meno Ken Hom. Do dnešného dňa sa predalo do 59 krajín sveta viac ako 8 miliónov kusov výrobkov, nesúcich meno Ken Hom.
Kenova spolupráca na výrobe panvice s DKB Household, dcérskou spoločnosťou švajčiarskeho holdingu Diethelm Keller Group, nepretržite trvá viac ako 30 rokov, od roku uvedenia prvej panvice na trh. Táto celosvetovo pôsobiaca holdingoová spoločnosť je spravovaná už štvrtou generáciou zakladajúcej rodiny a je lídrom na svetovom trhu domácich potrieb.
Ken Hom wok panvicu, nesúcu jeho meno, samozrejme používa a každý "svoj" nový výrobok tiež osobne veľmi starostlivo testuje, kým je vypustená na trh. Vie totiž veľmi dobre, ako je dôležité pri stir-fry varení pracovať s kvalitným nádobím a príslušenstvom, pretože aj to ovplyvní chuť pripravovaného jedla. Aj preto panvica ani ďalšie doplnky nesúce jeho meno Ken Hom svojich užívateľov nikdy nesklamú.

Správny kuchár nemôže variť čínske jedlá bez dobrej wok panvice, hovorí vo svojich programoch Ken Hom, svetovo uznávaný odborník na autentickú čínsku a ázijskú kuchyňu. Ken Hom wok nepriľnavé panvice rady Excellence sú skutočne tým najlepším, čo si môžete zaobstarať.

Zaujíma vás príbeh majstra ázijskej kuchyne a jeho značky Ken Hom?  Kde sa vzal a jak žije teraz? Viac sa dočítate v článku na našom blogu tu.

 

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
Užívateľská príručka wok panvice Ken Hom rady Excellence, CZ i SK PDF dokument 248 kB

Podobné produkty Wok panvica Ken Hom Excellence, nerez, nepriľnavý povrch, 32 cm, sklenená pokrievka

Novinka
Wok panvica Ken Hom Excellence, nepriľnavý povrch, 35 cm Ken Hom
€ 42,50

Dostupnosť január 2021

Novinka
Akcia -51%
Akčná sada Wok panvica Ken Hom Excellence, nepriľnavá, 27 cm a čínsky kuchársky nôž Ken Hom
€ 99
€ 48,10

Dostupnosť január 2021

Novinka
Akcia -45%
Akčná sada Wok panvica Ken Hom Excellence, nepriľnavá, 35 cm a čínsky kuchársky nôž Ken Hom
€ 113
€ 62,20

Dostupnosť január 2021

Novinka
Wok panvica Ken Hom Excellence, nepriľnavý povrch, 31 cm Ken Hom
€ 33,80

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte