Předchozí produkt Emile Henry veľká misa na uskladnenie ovocia a zeleniny, 6,5l, kriedová Následující produkt Zwilling Sorrento dvojstenné poháre na čaj, 240 ml, 2 ks

Informácie o produkte

Woll Nowo Titanium rajnica s odnímateľnou rukoväťou, 18 cm / 2,0 l

Rajnica s 2 nalievacími zobáčikmi s nepriľnavým povrchom, od nemeckého výrobcu špecializovaného výhradne na výrobu riadu z hliníkových zliatin, kolekcia Nowo Titanium o priemere 18 cm a objemom 2,0 l, s odnímateľnou rukoväťou.
Telo omáčnika je vyrobené z hliníkovej zliatiny, ktorá je vytvrdená oxidom titaničitým a vypaľovaná plazmovou tryskou pri teplote vyššej ako 20.000 ° C, vďaka tomu je omáčnik odolný ako proti deformáciám spôsobeným vysokými teplotami, tak proti mechanickému poškodeniu. S novou technológiou spracovania indukčného plátu po celom povrchu dna dochádza k naozaj rýchlemu a rovnomernému zahriatiu povrchu. Aj pri vysokých teplotách sa tak telo omáčnika zahreje naozaj rýchlo a dokonale rovnomerne. Na 8 mm hrubom hliníkovom dnu je celoplošný indukčný plát zo špeciálnej feromagnetické ocele.
Nepriľnavý povrch je nanášaný v 4 vrstvách a je vypaľovaný pri teplote nad 400 ° C, dokonale sa tak spojí s tvrdeným podkladom čo výrazne zvýši jeho odolnosť mechanickému poškodeniu. Vďaka dômyselnej technológii nanášania nepriľnavého povrchu možno omáčnik umývať aj v umývačke riadu.
Patentovaná technológia odnímateľnej rukoväte zaručuje ľahké používanie i údržbu. Vďaka odnímateľnej rukoväti možno použiť omáčnik nielen na klasickom sporáku, ale aj v rúre pri zapekaní. Šetrí miesto pri uskladnení či umývanie v umývačke a zvyšuje bezpečnosť pri varení v prítomnosti malých detí.

  • telo z vytvrdenej hliníkovej zliatiny - rýchla akumulácia a distribúcia tepla po celom povrchu
  • indukčný plát po celom povrchu dna
  • odliate z 1 kusu - vyššia odolnosť voči mechanickému aj termickému poškodeniu
  • odolný nepriľnavý povrch bez obsahu PFOA
  • ergonomická odnímateľná rukoväť, tepelne odizolovaná
  • možno umývať v umývačke riadu
  • na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných, aj pre použitie v rúre (pri teplote do 250 ° C)
  • priemer 18 cm, objem 2,0 l, výška 10 cm

Woll, zdravé vaření, přátelské k přírodě.

Odporúčame dokúpiť

Woll Cook! T naberačka Woll
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Woll Cook! T vareška Woll
€ 12

SKLADOM 2 ks

Podobné produkty Woll Nowo Titanium rajnica s odnímateľnou rukoväťou, 18 cm / 2,0 l