Předchozí produkt Rosenthal vianočná sklenená guľa, Vianočné pečenie, Ø 6 cm Následující produkt Villeroy & Boch Colourful Life Cosy Grey sada pohárov na vodu, 4 x 0,42 l

Informácie o produkte

Zwilling bambusová doštička, 25 x 18 x 2 cm

Ak má zostať kvalitný nôž dlho ostrý, je potrebné využívať na krájanie aj rovnako kvalitnú doštičku. Nie príliš mäkkú, aby sa z nej neodštepovali nežiaduce triesky, ani príliš tvrdú (sklenenú, mramorovú), pretože nože by sa rýchlejšie tupili a hrozilo by aj poškodenie čepele.

Doštička z bambusu je ideálnou plochou na krájanie pre svoju optimálnu tvrdosť a odolnosť, zároveň drevo je ako prírodný materiál prirodzene antibakteriálne. Doštička môže byť používaná pre krájanie z oboch strán. Vďaka nevšednej drevokresbe zlisovaných častí bambusového dreva môže poslúžiť i k aranžovaniu a servírovaniu drobného pohostenia pre Vašich hostí.
Doštička je po obvode opatrené praktickou drážkou pre odvod prebytočných štiav, aby krájané mäso či zelenina po lopári nekĺzali.
Ako každá drevená doštička aj to bambusové vyžaduje pravidelnú starostlivosť - ideálne je potrieť ho raz mesačne kuchynským olejom (najlepšie za studena lisovaným), aby nevysychalo a uchovalo si svoju farbu a nedochádzalo k tvarovým deformáciám.

  • vyrobená z bambusu
  • rozmer 25 x 18 x 2 cm
  • drážka pre odvod prebytočných štiav
  • obojstranne použiteľná

 

Podobné produkty Zwilling bambusová doštička

Odporúčame
Staub lopárik na syr so skleneným poklopom, Ø 32 cm Staub
€ 55

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Epicurean Kuchynská doštička v bridlicovej farbe Epicurean
€ 15,70
od € 10,80

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Artesano Original lopárik na krájanie / servírovanie, 51 x 25 cm Villeroy & Boch
€ 48

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Epicurean Doštička s rukoväťou v bridlicovej farbe Epicurean
od € 28,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Domáci pekár chleba

Domáci pekár chleba

Do Vianoc nám ostáva presne 1 mesiac, a tak vám prinášame tip na vianočný darček, ktorý nielen poteší, ale je aj praktický. Nech sa práši za pecou!