

Zwilling Classic Inox manikúra, červená koža, 5 ks
97436-003






Zwilling
Classic Inox manikúra, červená koža, 5 ks
97436-003 Manikúra Zwilling Classic Inox obsahuje nástroje z leštenej nerezovej ocele: nožnice na nechty, kožičku, šikmú pinzetu, zafírový pilník a obojstranné manikúrové nástroje. To všetko v krásnom koženom puzdre červenej farby.
Informácie o produkte
Zwilling Classic Inox manikúra, červená koža, 5 ks
Manikúrová sada nerezových nástrojov Classic Inox obsahuje vysoko kvalitné nástroje pre starostlivosť o nechty vo výraznom a nadčasovom dizajne. Zaujme kombináciou leštenej nerezovej ocele a červeného koženého puzdra z hovädzej kože. Vďaka kompaktnému tvaru puzdra môžete brať manikúru všade so sebou. Nástroje sú odolné proti korózii a vyznačujú sa vysokou životnosťou. Budú vám dobre a dlho slúžiť aj pri častom a intenzívnom používaní.
- Výkonné manikúrové nástroje s lešteným povrchom
- Vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii
- Tvarovo stabilné a predovšetkým pohodlné na použitie
- Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí
- Nožnice sú navyše poniklované pre vyššiu odolnosť voči vlhkosti
- Stredovú skrutku možno uvoľniť a nožnice naostriť pre ešte dlhšiu životnosť
- Kožené puzdro z hovädzej kože, vnútorná časť so zamatovou úpravou
obsahuje:
- 1 × nožnice na nechty, 90 mm
- 1 × nožnice na kožičku, 90 mm
- 1 × šikmá pinzeta, 90 mm
- 1 × zafírový pilník na nechty, 130 mm
- 1 × nástroj na nechty a kožičku, 120 mm
- 1 × kožené puzdro na patent, 76 x 145 mm
Rafinované nástroje Classic Inox presláveného solingenského výrobcu nožov značky Zwilling sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Estetický dizajn leštenej nerezovej ocele súbežne podávaný excelentným spracovaním v dielni z nich robia dlhoročného spoločníka pre každodennú starostlivosť o telo.