Předchozí produkt Rosenthal Thomas Loft hlboký tanier, 24 cm Následující produkt Zwilling sada vákuovacích dóz Fresh & Save, 3 ks, plastové

Informácie o produkte

Elektrická vakuovacia pumpa Zwilling Fresh & Save

Pomyselným srdcom celého inteligentného vákuovacieho systému uskladnenia potravín Zwilling Fresh & Save je elektrická vákuovacia pumpa. Elegantná, tichá, bezdrôtová vákuovacia pumpa počas niekoľkých málo sekúnd extrahuje vzduch z vákuových dóz aj sáčkov, a tým bezpečne uchová chuť, vôňu, živiny aj vitamíny – v chladničke aj v mrazničke, a tým až 5x predĺži dobu, počas ktorej ostanú potraviny čerstvé. Automaticky sa vypne pri dosiahnutí optimálneho vákua.  Je poháňaná integrovanou dobíjacou lithium-iontovou batériou (1200 mA) s dlhou životnosťou, ktorú možno rýchlo nabiť USB káblom (súčasť balenia). Kombinuje v sobe výkonnú vákuovačku s výhodami prenosného zariadenia. 

 • Výkonná, ale zároveň tichá
 • Bezdrôtová vďaka lithium-iontovej batérii (1200 mA) s dlhou životnosťou
 • Vákuum počas niekoľkých sekúnd stlačením tlačidla + automatické vypnutie
 • Kompaktná a ľahká (300 g), aby byla vždy po ruke
 • Štýlový moderný dizajn od Mathea Thuna
 • Kompatibilná s vákuovými sáčkami, dózami a vinnými uzávermi Zwilling Fresh & Save
 • Vákuované potraviny ostanú až 5x dlhšie čerstvé, redukcia plytvania potravinami

6+1 výhod vákuovania potravín s Zwilling FRESH & SAVE

 • Dlhšie čerstvé: vákuované potraviny ostanú až 5x dlhšie čerstvé (mäso, ryby, zelenina, hotové jedlá aj zeleninové šaláty)
 • Efektívne uskladnenie potravín: uchováva chuť, vôňu, živiny aj vitamíny - v chladničke a v mrazničke
 • Na nákup 1x týždenne: čerstvé potraviny máte kedykoľvek po ruke vo vašej chladničke, takže do obchodu nemusíte tak často
 • Rýchle marinovanie mäsa: vďaka vákuu prenikne korenie a marináda rýchlejšie do mäsa, stačí 30 minút
 • Sous vide: s vákuovými sáčkami môžete variť modernou metódou sous vide
 • Koniec plytvania potravinami: lepšie plánovanie, môžete navariť dopredu a vychutnať si čerstvé jedlo neskôr, zvyšky nevyhadzujte, ale vákuujte
 • Inteligentná aplikácia: postráži termín spotreby, poradí čo uvariť a pomôže s nákupným zoznamom

Zwilling startovací sada na vakuování potravin, skleněné dózy

dlhšie čerstvé*

Systém na vákuovanie potravín od Zwlling FRESH & SAVE až 5x predĺži čerstvosť mäsa, zeleniny, ovocia aj hotových jedál. Predstavuje malú revolúciu v uskladnení potravín. Exkluzívna technológia predlžuje trvanlivosť, pomáha zachovávať živiny, vôňu a v mrazničke predchádza tzv. freezer burns (poškodeniu potravín "spálením" mrazom pri zlom spôsobe zamrazenia). Efektívne odsatie vzduchu výrazne spomaľuje množenie mikroorganizmov (baktérií a plesní), ktoré spôsobujú, že sa potraviny skazia.
*oproti bežnému skladovaniu potravín bez využitia vákua

Uvarte cez víkend, skonzumujte v týždni!

Je to tak, domácej strave sa nič nevyrovná, pomôže vám jesť zdravšie, ušetriť a správať sa ekologicky zodpovedne - neplytvať potravinami. Vďaka predĺženej čerstvosti pomocou vákua, môžete navariť na celý týždeň cez víkend a počas hektických pracovných dní nestrácať čas varením.
Skoncujte s každodenním nakupovaním - vďaka predĺženej čerstvosti potravín stačí vyraziť do obchodu 1x týždenne.

Koniec zápachu

Nebojte sa aromatických potravín - čerstvých rýb ani zrejúcich syrov. Po zavákuovaní nielen predĺžite ich trvanlivosť, ale typická aróma, ktorou by ste inak pohltili celú chladničku, zostane pevne uzamknutá v dóze či sáčku.

Buďte EKO a neplytvajte, buďte SMART

Buďte EKO a neplytvajte, buďte SMART

Na Slovensku sa ročne vyprodukuje odhadom 0,86 mil. ton potravinového odpadu, čo predstavuje približne 163 kg na obyvateľa. (zdroj), Zwilling FRESH & SAVE nielen predĺži čerstvosť potravín (a vy ich nebudete musieť vyhadzovať), ale inteligentná mobilná aplikácia Zwilling culinary world (pro iOs i Android) v spojení s QR kódom na každej dóze a sáčku vám pomôže lepšie plánovať nákup a postráži termín spotreby uskladnených potravín. Odporúči aj recept, ktorý z uskladnených potravín môžete pripravaiť a pomôže aj so spísaním nákupného zoznamu. 
Navyše vákuovacie dózy z odolného plastu a opakovane použiteľné vákuovacie sáčky sú omnoho šetrnejšie k životnému prostrediu, než jednorázové sáčky či vákuovacie fólie.

 

Odporúčame dokúpiť

Zwilling vákuovací uzáver na víno Fresh & Save Zwilling
€ 7,10

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Zwilling elektrická vákuovacia pumpa Fresh & Save

Články o produkte

Máte chuť na zmenu? Už je čas ...

Máte chuť na zmenu? Už je čas ...

Udržateľnosť je trendy, šetriť jedlom je cool a byť smart je in. Dovoľte, aby sme vám predstavili horúcu novinku firmy Zwilling, so všetkými jej výhodami.