Předchozí produkt Zwilling Professional “S", blok s nožmi - 6 ks Následující produkt Sklenený súdok do chladničky Kilner na vodu, limonády, džúsy, 3 l

Informácie o produkte

Zwilling Four Star špikovací nôž

S kolekciou nožov Four Star spôsobil Zwilling JA HENCKELS v roku 1976 doslova revolúciu na poli kuchynských nožov určených ako pre profesionálov i hobby kuchára. Okrem použitia tých najkvalitnejších materiálov, bola využitá aj revolučnej technológie s bezspárou syntetickou ergonomickou rukoväťou plynulo nadväzujúci na čepeľ vykované z jedného kusu tej najkvalitnejšej nerezovej ocele tvrdené mrazom. Výsledkom spojenia kvalitných materiálov a nových technologických postupov je potom nôž, ktorého čepeľ je odolná, dobre vyvážená, pružná s dlhotrvajúcou ostrosťou.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti. Nože sú vykované z jediného kusu ocele technológií Sigmaforge® a sú tvrdené technológiou Friodur®, ktorá spočíva v tvrdení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdší a odolnejší a viac odolávajú korózii.

Záštita (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

špikovací nôž

Je všestranný pomocník, keď príde na lúpanie a očistenie ovocia a zeleniny alebo pokrájanie menších surovín a samozrejme pri špikovaní mäsa slaninou či cesnakom. Krátka a pevná stredovo centrovaná čepeľ umožňuje presné krájanie a rezanie.

  • rukoväť: ergonomicky spracovaná, tvrdená čierna syntetika s bezšpárovým prechodom
  • čepeľ: mrazom tvrdená, vykovaná z jediného kusu vysoko kvalitnej nerezovej ocele
  • možno umývať v umývačke riadu, odporúčané ručné umývanie
  • tvrdosť približne 57 HRC Rockwellovej stupnice

 

ZW_zastita.jpg plynulý a bezšpárový prechod medzi ostrím a rukoväťou, záštita chrániaca prsty

ZW_rukojet.jpg ergonomicky tvarovaná rukoväť, odolná čierna syntetika

 

Odporúčame dokúpiť

Zwilling Magnetický blok na nože - na 5 ks, bambus Zwilling
€ 115

Dodanie 3 - 6 týždne

Duspiva kuchynská doska buk, 35 x 25 cm Potten & Pannen - Staněk
€ 65

Dodanie 2 - 4 týždne

Podobné produkty Zwilling Four Star špikovací nôž