Předchozí produkt Kávovar na filtrovanú kávu – prekvapkávaná Smeg 50´s Retro Style, pastelovo modrý Následující produkt Villeroy & Boch Christmas Toys Memory hracia skrinka / svietnik, vianočný stromček s deťmi, 30 cm

Informácie o produkte

Zwilling Miyabi 7000D nož Chutoh 16 cm

Japonské nože Miyabi 7000D vás pozývajú na objavovanie tradičného ázijského nožiarskeho umenia. Krása a ostrosť spájajú každý kuchynský nôž z radu Miyabi 7000D, vrátane noža Chutoh s dĺžkou čepele 16 cm, ktorý je v Japonsku považovaný za univerzálny a multifunkčný nôž.

Chutoh, preložené ako stredne veľký nôž, je tiež známy ako "veľký petty nôž". Používa sa všade tam, kde je Shotoh príliš malý a Gyutoh príliš veľký, jednoducho kuchynský nôž so širokou škálou použitia.

Symetrická čepeľ je ostrená tradičnou ručnou technikou Honbazuke. Ide o trojstupňové brúsenie, ostrenie a leštenie po celej dĺžke čepele a zaisťuje extrémne ostrú čepeľ typu "katana".

Jadro týchto nožov je vyrobené z jemnej karbidovej ocele. Toto jadro je obalené 65 vrstvami dvoch druhov ocele s odlišnou tvrdosťou, ktoré vytvárajú jedinečný damascénsky dizajn. Špeciálna japonská oceľ CMC60 je obohatená o kobalt, molybdén a vanád pre vyššiu tvrdosť a odolnosť čepele. Vysoký obsah uhlíka dodáva nožu extrémnu tvrdosť - cca 60 stupňov Rockwella pre neprekonateľnú a dlhotrvajúcu ostrosť.

Ergonomická rukoväť v tradičnom tvare písmena "D" je vyrobená z odolnej a húževnatej micarty - vrstvenej zmesi živice a ľanových vláken - je nenáročná na údržbu. Kombinácia micarty s textúrou dreva a elementov z leštenej nehrdzavejúcej ocele je skutočne jedinečná. Rukoväť má na kovovej pätke jedinečné logo MIYABI.

 

  • Chutoh, 16 cm
  • Čepeľ kalená špeciálnou technológiou CRYODUR® pri teplote -196 ºC
  • Extrémne ostré ostrie so schopnosťou držať hranu
  • Ergonomická rukoväť v tvare písmena "D" zo syntetickej micarty (ľanové vlákna spevnené živicou) doplnená o elementy z leštenej nehrdzavejúcej ocele
  • Vyrobené v Japonsku
  • Jadro z karbidovej ocele CMV60
  • Tvrdosť čepele cca 60 HRC

Podobné produkty Zwilling Miyabi 7000D nôž Chutoh 16 cm

Akcia -11%
Zwilling Miyabi 5000 FCD Gyutoh, 20 cm Zwilling
€ 230
€ 204

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Akcia -13%
Zwilling Miyabi 6000MCT nôž Santoku, 18 cm Zwilling
€ 261
€ 227

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Zwilling Miyabi 4000 FC Shotoh, 14 cm Zwilling
€ 145

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Zwilling Miyabi 5000MCD nôž Sujihiki, 24 cm Zwilling
€ 456

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Články o produkte