Předchozí produkt Zwilling Professional “S" lúpací nôž 70 mm Následující produkt Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel zapekacia misa, Ø 28 cm

Informácie o produkte

Nože Zwilling TWIN Pure

Čistý dizajn pre najlepšie krájanie.

Nadčasovo elegantné línie rozhodne nie sú jedinou devízou týchto nožov. Čepeľ kovaná z jedného kusu a špeciálna zmes ocele zaručujú dokonalé úžitkové vlastnosti. Dôraz je kladený na ergonómiu a dynamické krájanie ladným kolísavým pohybom zápästia. Nože Pure, hoci sú jednoduché, vás vždy znova prekvapia svojimi výhodami.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti. Nože sú tvrdené vylepšenou technológiou Friodur ® - ktorá spočíva v tvrdení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdšie, odolnejšie, viac odolávajú korózii a uchovajú si dlhšie maximálnu ostrosť. Nože sú vykované z jediného kusu ocele technológiou Sigmaforge s úplne bezchybnou geometriou.

Unikátne klinovité ostrie pre jednoduché a bezpečné krájanie.

Vylepšený tvar záštity (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

  • rukoväť: bezšpárová, čierna syntetika
  • čepeľ: mrazom tvrdená (Friodur ® technológia), vykovaná z vysoko kvalitnej ocele

 

Podobné produkty Zwilling Pure, špikovací nôž

Akcia -50%
Zwilling Four Star špikovací nôž, 10 cm Zwilling
€ 32
€ 16

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling Four Star špikovací nôž Zwilling
od € 52

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling Professional “S";, Špikovací nôž Zwilling
od € 60

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Akcia -22%
Zwilling Professional “S" sada nožov - 2 ks (kuchársky, špikovací) Zwilling
€ 172
€ 133,80

Na objednávku, 3 - 6 týždňov