Informácie o produkte

Zwilling Sensation hrniec s pokrievkou 24 cm

Radosť zo spoločného rodinného obeda začína v kuchyni, keď aj varíte spoločne. Ten skvelý pocit, keď sa dielo darí, zažijete len s tým správnym riadom - s Zwilling Sensation.
Čisté striedme línie dodávajú riadu nielen moderný vzhľad, ale zabezpečujú aj bezproblémové čistenie. Patentovaná technológia Silvinox, spočívajúca v elektro-chemickej úprave nerezového povrchu,zvyšuje odolnosť nerezovej ocele proti poškrabaniu, odtlačkom prstov a potravinovým kyselinám. Takto ošetrený riad si uchová žiarivý lesk na rozdiel od bežných nerezových povrchov, ktoré používaním tmavnú.
Perfektná stabilita rovného dna hrncov a panvíc zabezpečuje rovnomerné rozliatie oleja po celom dne, takže na kritických miestach nedochádza k pripaľovaniu. Precízne privarené rukoväte k telu hrncov a panvíc, takže v mieste spoja nezostávajú nečistoty. Veľké ergonomické rukoväte so špeciálnou protišmykovou úpravou sa v priebehu používania nezahrievajú.
Vďaka 5-vrstvému ​​materiálu SIGMA Clad dochádza k úplne rovnomernej distribúcii tepla do všetkých častí riadu, teplo je rozvádzané po celom tele, čo zaručuje, že pripravované potraviny budú uvarené rovnomerne a bez pripaľovania. Silné hliníkové jadro, opláštené nerezovou oceľou, akumuluje teplo a následne ho pozvoľna uvoľňuje, takže môžete skoro po zahriatí znížiť prívod energie a variť úspornejšie.
Perfektne padnúce nerezové pokrievky pre ešte úspornejšie varenie aj s malým množstvom vody sú opatrené veľkými úchytkami pre ľahkú manipuláciu s protišmykovou úpravou.

  • tradičný jednoduchý čistý dizajn, saténovo hladký povrch
  • SIGMA Clad - 5-vrstvový materiál, hliníkové jadro opláštené nerezovou oceľou 18/10
  • jednoduchá údržba, odolné proti poškriabaniu, hygienické, neabsorbuje chute a pachy jedál
  • ergonomické rukoväte s protišmykovou úpravou z nerezovej ocele garantujú bezpečnú manipuláciu a pri varení sa neprehrievajú
  • zahnutý okraj zaručuje presné a čisté zlievanie bez kvapiek
  • tesne priliehajúce pokrievky pre efektívne využitie energie a varenie s úsporou vody
  • na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných aj pre použitie v rúre
  • vhodné na umývanie v umývačke
  • priemer: 24 cm
  • objem: 7,6 l

Podobné produkty Zwilling Sensation hrniec s pokrievkou 24 cm, 7,6 l

Zwilling Vitality súprava riadu, 5 ks Zwilling
€ 378

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -26%
Odporúčame
Súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele, Zwilling Essence, Pohlreich Selection,5 ks Zwilling
€ 378
€ 281

SKLADOM 3 ks

Zwilling Twin Classic kastról s pokrievkou, lesk, 24 cm Zwilling
€ 147

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte