Informácie o produkte

Zwilling Sensation vložka na varenie cestovín, 24 cm
 

Radosť zo spoločného rodinného obeda začína v kuchyni, keď aj varíte spoločne. Ten skvelý pocit, keď sa dielo darí, zažijete len s tým správnym riadom - s Zwilling Sensation.
Čisté striedme línie dodávajú riadu nielen moderný vzhľad, ale zabezpečujú aj bezproblémové čistenie. Patentovaná technológia Silvinox, spočívajúca v elektro-chemickej úprave nerezového povrchu,zvyšuje odolnosť nerezovej ocele proti poškrabaniu, odtlačkom prstov a potravinovým kyselinám. Takto ošetrený riad si uchová žiarivý lesk na rozdiel od bežných nerezových povrchov, ktoré používaním tmavnú.
Perfektná stabilita rovného dna hrncov a panvíc zabezpečuje rovnomerné rozliatie oleja po celom dne, takže na kritických miestach nedochádza k pripaľovaniu. Precízne privarené rukoväte k telu hrncov a panvíc, takže v mieste spoja nezostávajú nečistoty. Veľké ergonomické rukoväte so špeciálnou protišmykovou úpravou sa v priebehu používania nezahrievajú.
Vďaka 5-vrstvému ​​materiálu SIGMA Clad dochádza k úplne rovnomernej distribúcii tepla do všetkých častí riadu, teplo je rozvádzané po celom tele, čo zaručuje, že pripravované potraviny budú uvarené rovnomerne a bez pripaľovania. Silné hliníkové jadro, opláštené nerezovou oceľou, akumuluje teplo a následne ho pozvoľna uvoľňuje, takže môžete skoro po zahriatí znížiť prívod energie a variť úspornejšie.
Perfektne padnúce nerezové pokrievky pre ešte úspornejšie varenie aj s malým množstvom vody sú opatrené veľkými úchytkami pre ľahkú manipuláciu s protišmykovou úpravou.

  • tradičný jednoduchý čistý dizajn, saténovo hladký povrch
  • SIGMA Clad - 5-vrstvový materiál, hliníkové jadro opláštené nerezovou oceľou 18/10
  • jednoduchá údržba, odolné proti poškriabaniu, hygienické, neabsorbuje chute a pachy jedál
  • na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných aj pre použitie v rúre
  • vhodné na umývanie v umývačke
  • priemer: 24 cm

Podobné produkty Zwilling Sensation vložka na varenie cestovín, 24 cm

WOLL pokrievka z tvrdeného skla Woll
od € 13

SKLADOM viac ako 5 ks

Woll pokrievka z tvrdeného skla, 28x28 cm Woll
€ 19

SKLADOM viac ako 5 ks

Mauviel M'Plus Copperbrill pasta na čistenie medi Mauviel
od € 17,80

SKLADOM viac ako 5 ks

Mauviel  M'plus Inobrill pasta na čistenie nerezu, 0,15 l Mauviel
€ 17,80

SKLADOM viac ako 5 ks