Informácie o produkte

Nože Zwilling Twin 1731

Rad Twin 1731 je pomenovaná po roku, v ktorom značka Zwilling JA HENCKELS vznikla. Prvý z novej generácie nožov, citlivo kombinujúci osvedčené a tradičné s inováciou, predstavuje skvelú kombináciu formy a funkčnosti. Nôž zhŕňa bohatstvo skúseností s tradíciou značky a prichádza s jeho novým stvárnením. Je to klasika, ktorá chytí dušu, klasika, ktorá hmatateľne spája umenie kovaného nože, materiálu a formy.

Exkluzívne vysoko kvalitná oceľ Cronidur 30 pre dlhotrvajúci ostrosť, maximálnu odolnosť korózii a stabilitu noža. Unikátna technológia tvrdenie ocele mrazom Friodur ® - ktoré ešte zvyšuje kvalitu nože a podporuje celkovú odolnosť a pružnosť použitej ocele. Nože sú vyrábané z jediného kusu ocele vďaka patentovanej technológii Sigmaforge.

Klinová geometria čepele dodáva nožom výnimočnú stabilitu a uľahčuje rezanie a krájanie. Tvar čepele kombinuje tradičné japonskú a európsku kultúru výroby nožov tej najvyššej kvality. Vďaka plnému ostrie môžete pri krájaní a rezaní používať celú dĺžku čepele. Nový, vylepšený tvar záštity (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) pre ešte vyššiu bezpečnosť a väčšie oporu prstov pre presné, efektívne a bezpečné používanie.

Rukoväť z macasarského ebenového dreva podčiarkuje jedinečnosť týchto nožov a dodáva každému nožmi individuálny rozmer.

Blok z jaseňového dreva so špeciálnou olejovou úpravou a magnetickou vložkou pre bezpečné uloženie nožov.

  • rukoväť: ebenové drevo
  • čepeľ: mrazom tvrdená (Friodur ® technológie), vyrobená z vysoko kvalitnej ocele

Odporúčame dokúpiť

Zwilling blok na nože - na 7ks Zwilling
€ 90

SKLADOM 2 ks

Duspiva kuchynská doska orech, 35 x 25 cm Duspiva
€ 127,90

SKLADOM 1 ks

Brúska na nože AnySharp Pro, tmavosivý AnySharp
€ 27,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Súprava 4 bavlnených kuchynských utierok Potten & Pannen - Staněk Potten & Pannen - Staněk
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks