Informácie o produkte

Nože Zwilling Twin 1731

Rad Twin 1731 je pomenovaná po roku, v ktorom značka Zwilling JA HENCKELS vznikla. Prvý z novej generácie nožov, citlivo kombinujúci osvedčené a tradičné s inováciou, predstavuje skvelú kombináciu formy a funkčnosti. Nôž zhŕňa bohatstvo skúseností s tradíciou značky a prichádza s jeho novým stvárnením. Je to klasika, ktorá chytí dušu, klasika, ktorá hmatateľne spája umenie kovaného nože, materiálu a formy.

Exkluzívne vysoko kvalitná oceľ Cronidur 30 pre dlhotrvajúci ostrosť, maximálnu odolnosť korózii a stabilitu noža. Unikátna technológia tvrdenie ocele mrazom Friodur ® - ktoré ešte zvyšuje kvalitu nože a podporuje celkovú odolnosť a pružnosť použitej ocele. Nože sú vyrábané z jediného kusu ocele vďaka patentovanej technológii Sigmaforge.

Klinová geometria čepele dodáva nožom výnimočnú stabilitu a uľahčuje rezanie a krájanie. Tvar čepele kombinuje tradičné japonskú a európsku kultúru výroby nožov tej najvyššej kvality. Vďaka plnému ostrie môžete pri krájaní a rezaní používať celú dĺžku čepele. Nový, vylepšený tvar záštity (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) pre ešte vyššiu bezpečnosť a väčšie oporu prstov pre presné, efektívne a bezpečné používanie.

Rukoväť z macasarského ebenového dreva podčiarkuje jedinečnosť týchto nožov a dodáva každému nožmi individuálny rozmer.

Blok z jaseňového dreva so špeciálnou olejovou úpravou a magnetickou vložkou pre bezpečné uloženie nožov.

  • rukoväť: ebenové drevo
  • čepeľ: mrazom tvrdená (Friodur ® technológie), vyrobená z vysoko kvalitnej ocele

Podobné produkty Zwilling Twin 1731, ocieľka 230 mm

Zwilling Twin 1731 blok s nožmi - 7 ks Zwilling
€ 2 635

Dostupnosť január 2021

Zwilling Twin 1731, kuchársky nôž 200 mm Zwilling
€ 554

Dostupnosť január 2021

Zwilling Twin 1731, plátkovací 200 mm Zwilling
€ 455

Dostupnosť január 2021

Zwilling Twin 1731, santoku nôž 180 mm Zwilling
€ 554

Dostupnosť január 2021