Předchozí produkt Zwilling Vitality hrniec s pokrievkou, Ø 20 cm / 3,5 l Následující produkt Emile Henry Forma na pečenie 3 ks parížskych bagiet, granátová, 39,5 x 23 cm

Informácie o produkte

Zwilling Twin Specials Hrniec na špargľu / cestoviny

Rozsiahla kolekcia riadu, ktorá Vás vyzýva na kulinársku expedíciu kuchýň. Jednoduchý a všestranný riad čistého dizajnu so saténovo hladkým povrchom, typickým pre ZWILLING JA HENCKELS, je perfektným partnerom pre moderné a zdravé varenie.

TWIN Specials završujú a dopĺňajú kolekcie riadu ZWILLING JA HENCKELS. Pre milovníkov ZWILLING JA HENCKELS to znamená skutočne komplexnú ponuku od jedinej značky.
Špargľa je gurmánmi považovaný za skutočnú delikatesu a ako taká si zaslúži náležitú pozornosť a starostlivosť. Pri varení špargle je odporúčané, aby bola varená vo zvislej polohe - špičkou nahor. Nerezová vložka slúži práve na to, aby ste mohli špargľu uvariť tak ako sa má a následne ju bez problému zliať, bez toho aby sa polámala.
A keď práve nie je sezóna špargle, nájde tento hrniec uplatnenie pri varení najrôznejších druhov zeleniny, ale napríklad aj cestovín, ktoré ľahko po uvarení vyberiete, bez nutnosti používať cedník.

  • tradičný jednoduchý dizajn, saténovo hladký povrch
  • nerezová oceľ 18/10
  • jednoduchá údržba, odolná proti poškriabaniu, hygienická, neabsorbuje chute a pachy porkrmů
  • na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných
  • vhodné na umývanie v umývačke
  • rozmer: 16 cm / 4,5 l

 

Podobné produkty Zwilling Twin Specials Hrniec na špargľu / cestoviny, 4,5 l / Ø 16 cm

Zwilling Vitality súprava riadu, 5 ks Zwilling
€ 378

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling Twin Classic kastról s pokrievkou, lesk, 24 cm Zwilling
€ 147

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte