Předchozí produkt Nordic Ware Forma na bábovku Lístky, tmavá medená, 2,1 l Následující produkt Rösle mačkadlo na brambory

Informácie o produkte

Zwilling Beauty TWINOX nožnice na nechty

Nožnice na nechty sú najčastejšie používaným manikúrovým nástrojom pre úpravu nechtov na rukách a nohách. Ich krátke a mierne zahnuté ostrie umožňuje presné strihanie do požadovaného tvaru. Nožnice zo série TWINOX sú veľmi ostré, práca s nimi je teda aj vďaka ergonomickému tvaru rukoväti veľmi jednoduchá.

 

Nástroje TWINOX nemeckej značky Zwilling Beauty sú vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele, ktorá odoláva deformáciám a udržiava si vysokú ostrosť v priebehu používania. Saténovo matné prevedenie je krásne na pohľad a tiež veľmi príjemné pri uchopení. Spoločne s estetickým dizajnom ide ruka v ruke vysoká funkčnosť nástrojov. Tie možno vďaka prémiovým materiálom používať aj vo veľmi vlhkom prostredí. Krásne manikúrové nástroje na celý život.

 

  • Prémiové nožnice na nechty so saténovo hladkým povrchom
  • Vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele odolnej voči korózii

  • Tvarovo stabilné v esteticky funkčnom ergonomickom dizajne

  • Navrhnuté pre pohodlné držanie a jednoduchú manipuláciu

  • Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí

  • S krátkym a mierne zahnutým ostrím

  • Dlhá životnosť, dĺžka 90 mm

 

Séria manikúrových nástrojov TWINOX zo špeciálnej ocele vyrábaná podľa požiadaviek ZWILLING JA HENCKELS bola pomenovaná zo zlúčenín dvoch slov, TWIN + INOX. TWIN značí výnimočné remeselné spracovanie typické pre značku ZWILLING, INOX potom najkvalitnejšiu nerezovú oceľ. Dokonalá práca solingenských nožiarov zaručuje vysokú funkčnosť a dlhú životnosť, aj pri použití vo vlhkom prostredí. Jednotlivé nástroje majú matnú úpravu príjemnú na dotyk a sú odolné voči korózii, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky.

Podobné produkty Zwilling Beauty TWINOX nožnice na nechty