Předchozí produkt Villeroy & Boch Mariefleur Gris dezertný tanier, 21 cm Následující produkt Villeroy & Boch For Me misa, 19 cm

Informácie o produkte

Zwilling TWINOX pinzeta šikmá

Šikmá pinzeta zo série TWINOX poslúži k jednoduchému tvarovaniu obočia alebo na odstránenie nechcených aj tých najtenších chĺpkov. Vytrhávanie je jemne, bez poškodenia pokožky. Predná funkčná časť pinzety je tenká a mierne brúsená.

 

Nástroje TWINOX nemeckej značky Zwilling sú vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele, ktorá odoláva deformáciám a udržiava si vysokú ostrosť v priebehu používania. Saténovo matné prevedenie je krásne na pohľad a tiež veľmi príjemné pri uchopení. Spoločne s estetickým dizajnom ide ruka v ruke vysoká funkčnosť nástrojov. Tie možno vďaka prémiovým materiálom používať aj vo veľmi vlhkom prostredí. Krásne manikúrové nástroje na celý život.

 

  • Prémiový manikúrový nástroj so saténovo hladkým povrchom
  • Vyrobený z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele odolnej voči korózii

  • Tvarovo stabilné v esteticky funkčnom ergonomickom dizajne

  • Navrhnutý pre pohodlné držanie a jednoduchú manipuláciu

  • Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí

  • Dlhá životnosť, dĺžka 90 mm

 

Séria manikúrových nástrojov TWINOX zo špeciálnej ocele vyrábaná podľa požiadaviek ZWILLING JA HENCKELS bola pomenovaná zo zlúčenín dvoch slov, TWIN + INOX. TWIN značí výnimočné remeselné spracovanie typické pre značku ZWILLING, INOX potom najkvalitnejšiu nerezovú oceľ. Dokonalá práca solingenských nožiarov zaručuje vysokú funkčnosť a dlhú životnosť, aj pri použití vo vlhkom prostredí. Jednotlivé nástroje majú matnú úpravu príjemnú na dotyk a sú odolné voči korózii, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky.

Podobné produkty Zwilling TWINOX pinzeta šikmá

Zwilling Classic Inox pinzeta šikmá Zwilling
€ 10

skladom

Zwilling Classic Inox nožnice na kožičku Zwilling
€ 30

Vypredané, dodanie 2 - 4 týždne

Zwilling TWINOX nožnice na kožičku Zwilling
€ 42

skladom