Předchozí produkt Villeroy & Boch La Divina poháre na šampanské, 0,26 l, 4 kusy Následující produkt Kávové kapsule Cremesso Vaniglia 16 ks

Informácie o produkte

Sada 3 vákuovacích uzáverov na víno Zwilling Fresh & Save

Nemecké príslovie hovori: „Život je príliš krátky na to, aby sme pili zlé víno.“ A o to viac by sme si mali vážiť dobré víno. Čo myslíte, ako dlho vydrží víno v otvorenej fľaši?

Sada obsahuje 3 vákuovacie uzávery na víno Zwilling Fresh & Save, takže môžete mať pripravené až 3 rôzne vína a každé si vychutnať pri tej správnej príležitosti.

Nevylievajte víno, vákuujte ho!

Akonáhle víno otvoríte, začne proces jeho oxidácie, ktorý je spočiatku žiaduci – obzvlášť pri červených vínach. Víno by malo "dýchať", aby sa správne uvoľnil buket a aróma vína. Ale pri príliš dlhom kontakte so vzduchom začne víno postupne strácať svoju sviežosť, arómu aj buket. Po dvoch až troch dňoch od otorenia už nie je víno vhodné na ďalšiu konzumáciu a je čas ho vyliať.
Teda tak to bývalo! Teraz vďaka inovatívnemu vákuovacemu uzáveru na víno Zwilling Fresh & Save môžete výrazne spomaliť proces nežiaducej oxidácie vína pomocou vákua (a uskladnením v chladničke), odsatím prebytočného vzduchu z fľaše. Vaše obľúbené víno si tak môžete vychutnať aj pri ďalšej vhodnej príležitosti.

Moderný a nadčasový dizajn vákuovaceho uzáveru kombinuje nerezovú oceľ s odolným plastom a silikónovým tesnením. 

Veľmi ľahké použitie: vákuovací uzáver umiestníte na hrdlo fľaše, priložte naň nabíjaciu elektrickú vákuovaciu pumpu Zwilling Fresh & Save. Stlačte tlačidlo a pumpa počas niekoľkých málo sekúnd extrahuje prebytočný vzduch a po dosiahnutí optimálneho vákua sa sama vypne. A je hotové.

  • Nápoje ostanú dlhšie čerstvé a uchovávajú si svoju arómu
  • Vhodné na vína, džúsy, šťavy, sirupy aj oleje
  • Nie je vhodné pre sýtené nápoje ani šumivé vína 
  • Uzáver je kompatibilný so všetkými štandardizovanými hrdlami vín (vnútorný priemer 17-19 mm)
  • Ľahké používanie, kompatibilné s vákuovacou pumpou Zwilling Fresh & Save
  • Umývateľné v umývačke
  • Elegantný nadčasový dizajn
  • Mobilná aplikácia Zwilling culinary world vás včas upozorní, keď sa priblíži dátum spotreby vákuovým uzáverom uskladneného vína

Podobné produkty Zwilling sada vákuovacích uzáverov na víno Fresh & Save, 3 ks

Zwilling sada na vákuovanie Fresh & Save, plastová, 7 ks Zwilling
€ 112

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling elektrická vákuovacia pumpa Fresh & Save Zwilling
€ 80,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling sada na vákuovanie Fresh & Save, sklenená, 7 ks Zwilling
€ 112

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Máte chuť na zmenu? Už je čas ...

Máte chuť na zmenu? Už je čas ...

Udržateľnosť je trendy, šetriť jedlom je cool a byť smart je in. Dovoľte, aby sme vám predstavili horúcu novinku firmy Zwilling, so všetkými jej výhodami.