Předchozí produkt Villeroy & Boch French Garden Vienne Hlboký tanier, 23 cm Následující produkt Rösle obracačka na palacinky

Informácie o produkte

Dvojstenná nerezová termoska Zwilling Thermo, 1,0 l

Na váš ďalší výlet alebo aj trek si nezabudnite pribaliť aj túto veľkú termosku z novej kolekcie Zwilling Thermo. Prečo by ste si na dlhšom výlete nemohli dopriať horúci čaj alebo kávu? 
Má nadštandardný objem 1000 ml a vynikajúce termoizolačné vlastnosti vďaka dvojplášťovej konštrukcii z nerezovej ocele s vákuom medzi plášťami. Nápoje ostanú teplé až 18 hodín a vychladené ostanú až 24 hodín.
Dokonale tesniaci šrúbovací uzáver s poistkou proti nechcenému otvoreniu môžete ovládať jednoducho jednou rukou, v tej druhej tak môžete držať vrchné viečko, ktoré slúži zároveň aj ako pohár na pitie.Protišmyková základňa predstavuje dômyselný bezpečnostný prvok. Všetky časti uzáveru môžete ľahko rozobrať a vyčistiť. Samotnú termosku a všetky jej časti môžete umývať v umývačke riadu. 

Moderný minimalistický design v čiernom a bielom matnom prevedení dáva vyniknúť prvotriednej kvalite a je dokonale nadčasový.

Technické údaje

  • Dvojplášťová nerezová oceľ
  • Objem 1,0 l
  • Výška 28,1 cm
  • Priemer 8,5 cm
  • Hmotnosť 0,52 kg

Cestovné fľaše, termosky a termonádoby na potraviny z kolekcie Zwilling Thermo z dvojplášťovej ocele s vákuom medzi plášťami vám umožnia vziať si teplé alebo vychladené nápoje a potraviny kamkoľvek idete. Ich obsah ostane teplý alebo vychladený dlhý čas.  
Všetky majú dokonale tesniace uzáver, možno ich umývať v umývačke riadu a majú protišmykové dno. Sú vyrobené z kvalitných materiálov - nerezovej ocele, uzávery sú z odolného plastu bez obsahu BPA a silikónu.

 

 

 

Podobné produkty Dvojstenná termoska z nerezovej ocele Zwilling Thermo, 1,0 l

Novinka
Akcia -24%
Dvojstenná termoska z nerezovej ocele Zwilling Thermo, 1,0 l Zwilling
€ 41
od € 31

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Akcia -25%
Dvojstenná nerezová cestovná fľaša Zwilling Thermo, 0,45 l Zwilling
€ 28
od € 21

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Akcia -24%
Dvojstenná termonádoba na potraviny z nerezovej ocele Zwilling Thermo, 0,7 l Zwilling
€ 41
od € 31

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Akcia -25%
Dvojstenná termoska z nerezovej ocele Zwilling Thermo, 0,42 l Zwilling
€ 28
od € 21

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Cool do práce aj na výlet

Cool do práce aj na výlet

Obľúbená káva na rybách pri vode, čerstvo uvarená polievka na vrchole hory alebo vychladený jogurt na pláži? Teplé domáce jedlo v práci bez použitia mikrovlnky? Reč nebude o...