Zwilling   (505)

Informácie pre kategóriu Zwilling

Nemecká kvalita a precízne spracovanie

Nemecké mesto Solingen je už bezmála tristo rokov synonymom prémiového nožiarstva, ktoré nesie meno Zwilling J.A.Henckels. 

Kované nože zo špeciálnej ocele, ktorej zloženie je prísne chráneným priemyselným tajomstvom, zaručuje dokonalé vyváženie tvrdosti (čím tvrdšie, tým je nôž ostrejší, ale súčasne náročnejšie na údržbu - ľahšie sa tupia), pružnosti (príliš tvrdý nôž je náchylnejší k mechanickému poškodeniu, s príliš pružným sa horšie krája) a samozrejme odolnosti voči korózii. 

Pridajte k tomu špeciálne technológie kovania z jedného kusu ocele Sigmaforge® a tvrdenie ocele mrazom Firodur® a dostanete nože, ktoré zostanú dlho ostré, netupia sa, nelámu a výborne odolávajú korózii. Ergonomická strenka je z odolných syntetických materiálov a jej tvar zaručuje pohodlné a hlavne bezpečné krájanie.

Zwilling Intercontinental nůž kuchařský limitovaná edice k 290 letému výročí, dřevo Bocote ( Palisandr )Zwilling Intercontinental nůž kuchařský limitovaná edice k 290 letému výročí, dřevo Bocote ( Palisander )

Široký výber produktových radov

Zwilling J.A.Henckels ponúka niekoľko produktových radov, medzi ktorými môžete vybrať podľa dizajnu, tvaru čepeli alebo jednoducho podľa toho, ako vám padnú do ruky. Alebo by ste radšej mali vo svojej kuchyni nožiarsky klenot? Siahnite po sérii "Twin 1731" z tej najodolnejšie ocele, ktorá vďaka svojim vlastnostiam okrem iného slúži v ložiskách raketoplánov.

Od nožov je len krôčik k obracačkám, škrabkám, metlám, lisom na cesnak a tak ďalej. Teda ku všetkým tým drobnostiam, bez ktorých sa v kuchyni len ťažko zaobídete. Aj na nich spoznáte ,,zwillingovskú" vášeň pre dokonalé remeselné spracovanie a nemeckú kvalitu. 

A keď sa tieto atribúty spoja s umením popredného talianskeho dizajnéra Matteo Thuna, vznikne produktová rada Twin Pure, ktorá vašu kuchyňu skutočne ozdobí.

Chcete jednotlivé nože? Alebo by ste radšej celú sadu vo skvelom bloku? Potrebujete pomôcky na ostrenie a údržbu? Alebo krájacie dosky? V predajniach spoločnosti Potten & Pannen - Staněk vám náš odborný personál rád a dobre poradí.

Zwilling Twin Classic nereové hrnce s pokrievkou, nerezová panvica s rukoväťou, nerezové príslušenstvo, mlynčeky na korenie a soľ Peugeot                   Zwilling Twin Classic nereové hrnce s pokrievkou, nerezová panvica s rukoväťou, nerezové príslušenstvo, mlynčeky na korenie a soľ Peugeot

Hrnce a panvice

Máte radšej nerez alebo preferujete nepriľnavý povrch? Riad Zwilling má všetko. Rada z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele 18/10 nepostráda sendvičové dno pre vynikajúce vedenie aj uchovanie tepla a je ešte ďalej. Oveľa ďalej. 

Osvedčenú kombináciu hygienicky dokonalej ocele a špičkových termoakumulačných vlastností hliníka nechávajú rozohrať v najmodernejších materiáloch, ktoré sa neobmedzujú len na dno, ale na celú plochu nádoby. 

Taký sendvič potom má tri alebo päť vrstiev pracujúcich v dokonalej symbióze, ktorá vie vaše varenie skutočne zefektívniť. Ale pozor - používanie riadu Zwilling môže byť návykové.

Zwilling Forte hrnce viac veľkosti s pokličkou, neprilnavá pánev s nerezovou rukojetí, čierna Zwilling Forte hrnce viac veľkosti s pokličkou, neprilnavá pánev s nerezovou rukojetí, čierna

Manikúry Zwilling Beauty

Nielen potraviny, ale ruky gazdiniek a kuchárov si zaslúžia dokonalú starostlivosť. Firma Zwilling J.A.Henckels sa rozhodla využiť svoje nožiarske skúseností a pretaviť ich do nástrojov o niečo menších, po ktorých však vyžadujeme rovnakú dokonalosť.

Najkvalitnejšia oceľ, do detailu prepracovaný dokonale funkčný dizajn, čisté línie, perfektné lícovanie protiľahlých častí nástrojov, precízne spracovanie, najvyššia a najodolnejšie ostrosť nožníc aj klieštikov, bezpečne oblé hrany u čistiacich nástrojov, najnovšie brúsne povrchy pilníkov - to všetko zaručuje, ľahkú až najmä bezpečnú starostlivosť o vaše telo.

Zwilling Classic Inox 5-ti a 3 dielna manikúra v púzdre, čierna koža a Zwilling Twin Spa 5-ti dielna manikúra so stojanom drevo/kovZwilling Classic Inox 5-ti a 3 dielna manikúra v púzdre, čierna koža a Zwilling Twin Spa 5-ti dielna manikúra so stojanom drevo/kov

Prečo Práve Zwilling J.A. Henckels?

 • prvotriedna nemecká kvalita
 • viac ako 250 rokov tradície
 • najlepšie materiály
 • dokonalé funkčné vlastnosti
 • špičkový užitkový dizajn
 • mimoriadna záruka

Zwilling Pre samoostriaci blok so 6-timi nožmi a nožnicami, jaseňové drevo/kovZwilling Pre samoostriaci blok so 6-timi nožmi a nožnicami, jaseňové drevo/kov

Portfólio produktov Zwilling:

 •     panvice
 •     hrnce
 •     nože
 •     bloky na nože
 •     elektrospotrebiče Enfinigy
 •     Fresh & Save
 •     príbory
 •     príslušenstvo