O spoločnosti

O spoločnosti

Sme česká spoločnosť, ktorá už od roku 1992 vnáša do vašich domácností kultúru kvalitného, zdravého a nápaditého varenia a stolovania. Sme exkluzívny dovozca, distribútor a predajca najprestížnejších svetových značiek ako Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, SMEG, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch. Po takmer 30-tich rokoch skúseností s prémiovým kuchynským riadom a vybavením predstavuje Potten & Pannen – Staněk aj vlastnú privátnu prémiovú značku Kitchen is for dancingVyberáme pre vás to najlepšie zo všetkých kútov celého sveta, či už ide o nevyhnutné doplnky do kuchyne či gurmánske lahôdky.

Okrem e-shopu www.pottenpannen.skwww.pottenpannen.cz a www.kusmitea.cz prevádzkujeme tiež 12 reprezentatívnych predajní v Česku a na Slovensku. Predajňu v Bratislave v NC Central sme otvorili v októbri 2012 podľa návrhu Ing. Arch. Petra Václavka. Inšpirovaná barokovým amfiteátrom, v ktorom hraje hlavnú rolu kuchynský riad a spotrebiče. Príďte sa presvedčiť, že prestížnu cenu GIA za najlepší predajný koncept strednej a východnej Európy v roku 2013 sme nezískali náhodou. Predajňa Potten & Pannen – Staněk & Gourmet Academy na Vodičkovej ulici v Prahe 1, v ktorej sídli aj naša prémiová škola varenia, získala ocenenie najlepšej svetovej predajne. Jedným z dôvodov prestížneho ocenenia je práve prepojenie predajného miesta tých najlepších svetových značiek s priestorom školy varenia, v ktorej na gastronomických nadšencov čaká rozsiahla ponuka kurzov pod taktovkou významných domácich aj zahraničných šéfkuchárov a obľúbených food blogerov. Nadšení amatérski kuchári tak môžu nielen čerpať zo znalostí a skúseností významných kulinárskych odborníkov, ale môžu si tiež v praxi vyskúšať a overiť kvalitu našich produktov.

Môžeme sa pochváliť spoluprácou s mnohými slávnymi slovenskými a českými a šéfkuchármi, foodblogermi, influencermi a umelcami. Radi a často zdieľame nápady a inšpirácie s tými, ktorí rovnako ako my vyhľadávajú tie najlepšie gastronomické pôžitky.

Veríme, že spojenie krásy, umenia a dokonalého kulinárskeho potešenia robí život bohatším, a preto vám aj naďalej budeme prinášať to najinšpiratívnejšie, čo prekrásny svet gastronómie ponúka. Aby ste si aj vy mohli vychutnať UMENIE ŽIŤ VŠETKÝMI ZMYSLAMI.

Fakturačná adresa

Potten & Pannen
– Staněk group, a.s.

Horáčkova 5
140 00 Praha 4
Česká republika

Korešpondenčná adresa

Potten & Pannen
– Staněk group, a.s.

Obchodní 110
251 01 Čestlice
Česká republika

Upozornenie: Táto adresa je iba poštová, bez predchádzajúcej dohody na nej nie je odber tovaru možný!

Spoločnosť je zapísaná v OR vedeným MS v Prahe, odd. B, vl. 24011.