Kariéra


Potten & Pannen – Staněk je od roku 1992 lídrom na trhu s prémiovými kuchynskými a domácimi potrebami renomovaných svetových značiek. Sme jedným z popredných slovenských a českých hráčov s prémiovými kuchynskými produktami a produktami pre outdoor a šport. Našou víziou je zasvätiť širokú verejnosť nielen do sveta kulinárskeho umenia, ale aj do sveta aktívneho životného štýlu. 
 
Okrem toho sme distribútorom a predajcom prémiových potrieb pre domácich miláčikov nemeckej značky Hunter, ktorá je medzi majiteľmi psov dobre známa a obľúbená. 

V Potten & Pannen – Staněk sa riadime heslom Kitchen is for dancing. Našim cieľom je zasvätiť širokú verejnosť do sveta kulinárskeho umenia a priniesť špičkovú kvalitu do každej kuchyne. Stotožňuješ sa s tým aj ty? Tak potom čítaj ďalej.  
V našom portfóliu sa nachádza viac ako 40 svetových značiek najvyššej kvality. Naše meno staviame na prémiovosti, ale zároveň sme tu aj pre ľudí, ktorí o hodnotách do ktorých investujú premýšľajú a vnímajú ich trvácnosť a reálnu funkčnosť.  

Aktuálne neponúkame žiadnu voľnú pracovnú pozíciu.