Předchozí produkt Maison Berger Paris sviečka proti zápachu tabaku - Drevitá vôňa, 180 g Následující produkt Rosenthal Blend Relief 1 hlboký tanier, ø 22 cm

Informácia o produkte

Kilner Pohár s nádobou na jogurt sada

Chcete si vychutnať svoje obľúbené čerstvé müsli nielen doma ale aj na cestách? Potom sa vám určite bude hodiť novinka od spoločnosti Kilner, ktorú vám tím vaše kuchyňa prináša. Jedná sa o veľmi praktickú sklenenú nádobu, ktorá má vo svojom hrdle presne padnúcu kovovú nádobu na jogurt, mlieko alebo napríklad dresing, sada naviac obsahuje kovový uzáver, takže všetko zostáva čerstvé a tekutina v kovovej nádobe nenaruší chrumkavosť müsli alebo napríklad zeleniny, proste všetko zmiešate tesne pred konzumáciou.

  • výška - 13 cm, priemer - 8,5 cm, objem - 0,5 l
  • možné umývať v umývačke riadu

Kilner

Anglická tradícia a kvalita je to, čo môžete od výrobkov Kilner očakávať. Prvý zavárací pohár uzrel svetlo sveta v roku 1842 práve v meste Dewsbury, ktoré leží v Anglicku. V roku 1842 prišiel John Kilner s objavom, ktorý znamenal revolúciu v zaváraní. Originálny pohár Kilner majú nielen čaro nadčasového dizajnu ale aj mnoho technických výhod, ktoré vás presvedčia o ich nezameniteľnosti. Zaváracie poháre Kilner, ktoré použijete nielen pri zaváraní mäsa,zeleniny či ovocia, nie sú jediným sortimentom tejto tradičnej značky. Pozrite sa tiež na ostatné sklenené výrobky Kilner.

Podobné produkty Kilner Pohár s nádobou na jogurt

Články o produkte