Předchozí produkt Forma na bábovku Nordic Ware Magnolia, medená, 2,4 l Následující produkt Nordic Ware Forma na bábovku Cathedral

Informácie o produkte

KitchenAid Odšťavovač citrusov

Využite silu, ktorou disponuje váš robot KitchenAid, na rýchle a ľahké vytlačenie šťavy z čerstvých citrusov na prípravu osviežujúcich džúsov plných vitamínov. Zvlášť ho oceníte pri spracovávaní väčšieho množstva plodov. Vytlačená šťava steká priamo do misky či džbánu, praktické odnímateľné sitko zachytáva nežiaduce kôstky a navyše sa ľahko čistí.

Pripája sa k pohonnej jednotke cez viacúčelový otvor - zdierku, umiestnenou na čele robota. Príslušenstvo je kompatibilné so všetkými robotmi KitchenAid.

 

Kitchen Aid záruční doba 2 roky

Popustite uzdu svojej fantázii

Široký sortiment voliteľného príslušenstva premení KitchenAid Artisan robot na najuniverzálnejší kuchynský prístroj vôbec. Aj ten najnáročnejší šéfkuchár len ťažko nájde recept, pri ktorého príprave by mu Artisan robot nebol platným pomocníkom, či už pôjde o "rodinný" recept, alebo pokrm vysokého kulinárstva. Nebojte sa experimentovať a následne si vychutnajte komplimenty, ktoré zaručene zožnete za vynikajúce výsledky!

Podobné produkty KitchenAid Odšťavovač citrusov

KitchenAid misa z nehrdzavejúcej ocele 4,83 l KitchenAid
€ 89

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

KitchenAid krájač zeleniny 5KSMVSA KitchenAid
€ 105

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

KitchenAid plochý šľahač so stierkou pre 4,83 l misu KitchenAid
€ 42

Na objednávku, 3 - 6 týždňov