Informácie o produkte

KitchenAid strojček na cestoviny – tvarovacie valčeky na cestoviny

Súprava troch kovových pochrómovaných nástrojov na prípravu domácich cestovín: valček na pláty cesta až do šírky 15 cm a 2 nadstavce: jeden na krájanie širokých rezancov tagliatelle a druhý na tvorenie špagiet.

Voliteľné príslušenstvo KitchenAid Artisan, pripojované cez zdierku, kompatibilné so všetkými typmi robotov KitchenAid.

 

Súprava obsahuje:

  • strojček na rozvaľkanie cesta  
  • dva krájače na cestoviny
  • čistiaci štetec

Súprava je navrhnutá tak, aby ste mohli vyrábať hladké a tenké cestoviny ľubovoľnej veľkosti. Najskôr pomocou strojčeka na rozvaľkanie cesta vyrobíte cesto s požadovanou hrúbkou, ktorú si sami ľahko zvolíte z 8 prednastavených možností. Potom použijete ako strojček na cestoviny jeden z krájačov - valčekov a vyrobíte dokonalé domáce cestoviny.

Počas chvíľky tak pripravíte lazane, špagety, tagliatelle alebo linguine.

Príslušenstvo sa pripája sa k pohonnej jednotke cez zdierku - viacúčelový otvor umiestnený na čele robota. Príslušenstvo je tak kompatibilné so všetkými robotmi KitchenAid.

Pokyny na čistenie:

Cesto nechajte zaschnúť a potom vydrobte a dočistite priloženým štetcom. V žiadnom prípade neumývajte pod vodou!

Popustite uzdu svojej fantázii

Široký sortiment voliteľného príslušenstva premení KitchenAid Artisan robot na najuniverzálnejší kuchynský prístroj vôbec. Aj ten najnáročnejší šéfkuchár len ťažko nájde recept, na ktorého prípravu by mu Artisan robot nebol platným pomocníkom, či už pôjde o "rodinný" recept, alebo pokrm vysokého kulinárstva. Nebojte sa experimentovať a následne si vychutnajte komplimenty, ktoré zaručene zožnete za vynikajúce výsledky!

Soubory ke stažení

Název souboru Popis Velikost
1446644899-kpra-valecky-na-testoviny.pdf PDF dokument 44 kB

Podobné produkty KitchenAid strojček na cestoviny