Předchozí produkt Nordic Ware Minibábovky plát s 12 formičkami zlatá, 280 ml Následující produkt Villeroy & Boch Winter Specials vianočné obrúsky, Santa so stromčekom, 25 x 25 cm

Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot Pontarlier Comby - mlynček na korenie so soľničkou

Mlynček Pontarlier je vyrobený z kvalitného transparentného akrylátu. Jedná sa o klasický mlynček na korenie, ktorý je vo vrchnej časti doplnený o soľničku v klasickej podobe - určenú na už mletú soľ. Otáčaním vrchnej časti, v ktorej je umiestnená soľnička, sa uvádza do pohybu mlecie zariadenie mlynčeka na korenie. Mlecí mechanizmus je vyrobený z nerezovej ocele špeciálne upravený, aby odolával korózii a ako u všetkých mlynčekov od Peugeot sa na neho vzťahuje celoživotná záruka. Nastaviteľná hrubosť mletia mlynčeka na korenie utiahnutím / povolením korunky (vrchná kovová časť mlynčeka).

  • akryl
  • 15 cm
  • integrovaná soľnička

 

Podobné produkty Peugeot Pontarlier Comby - mlynček na korenie so soľničkou

Mlynček na korenie Peugeot Pocket, nerez, 10 cm Peugeot
€ 45,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Peugeot Drevený mlynček Paris na korenie Peugeot
od € 34,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Peugeot Tahiti sada na korenie a soľ, čierna / biela Peugeot
od € 51,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Mlynček Peugeot Daman Peugeot
od € 45

SKLADOM viac ako 5 ks