Pokojné Vianoce

Aby bol výber vianočných darčekov v predajni a na e-shope Potten & Pannen - Staněk čo najpokojnejší, pripravili sme niekoľko vylepšení, ktoré určite oceníte: 

Vrátenie nevhodného darčeka až do 31. 1. 2024

Vrátenie nevhodného darčeka

Vybrali ste u nás na e-shope darček, ktorý sa pod stromčekom objavil hneď dvakrát, alebo spolu neladí veľkosť rúry s keramickým pekáčom? V Potten & Pannen - Staněk žiadny problém!

Tovar zakúpený v e-shope v období od 1. 11. do 24. 12. môžete vrátiť až do 31. 1. 2024.

Nepoužitý a nepoškodený tovar môžete odoslať na našu adresu, alebo vrátiť na predajni. Detaily pri vrátení tovaru nájdete tu. 

Poradíme s výberom darčeka

Poradíme s výberom darčeka

Vyberáte darček pre niekoho blízkeho, kto je tak trošku gurmán a foodie, ale nie ste si istý, aký trend je práve in? Viete, pre koho hľadáte, ale neviete vlastne čo? Alebo hľadáte len inšpiráciu?
Pozrite sa do nášho nákupného poradcu

Sme tu pre vás dlhšie: poradíme, pomôžeme

Sme tu pre vás dlhšie: poradíme, pomôžeme

Predĺžená otváracia doba našej predajne

Aby sme vám uľahčili a spríjemnili nákup vianočných darčekov v Potten & Pannen - Staněk, predĺžili sme otváraciu dobu našej predajne. Školený personál vám aj poradí či odporúči vhodný darček

Potten & Pannen - Stanek (takmer) na každom rohu

Okrem predajní si môžete vianočný darček vyzdvihnúť aj v sieti partnerských predajní ParcelShop a v schránkach ParcelBox. V celej krajine je takmer 1 400 takýchto miest! Môžete si byť istí, že darček pre vašich blízkych vám neunikne. Kde sme vám najbližšie? Pozrite sa sem.