Pokojné Vianoce

Aby bol výber vianočných darčekov v predajni a na e-shope Potten & Pannen - Staněk čo najpokojnejší, pripravili sme niekoľko vylepšení, ktoré určite oceníte: 

Vrátenie nevhodného darčeka až do 31. 1. 2023

Vrátenie nevhodného darčeka

Vybrali ste u nás na e-shope darček, ktorý sa pod stromčekom objavil hneď dvakrát, alebo spolu neladí veľkosť rúry s keramickým pekáčom? V Potten & Pannen - Staněk žiadny problém!

Tovar zakúpený v e-shope v období od 1. 11. do 24. 12. môžete vrátiť až do 31. 1. 2023.

Nepoužitý a nepoškodený tovar môžete odoslať na našu adresu, alebo vrátiť na predajni. Detaily pri vrátení tovaru nájdete tu. 

Garancia doručenia: pod stromčekom včas

Garancia doručenia: pod stromčekom včas

Aby sme mohli garantovať, že darčeky od nás urobia vašim blízkym radosť práve na Štedrý deň, je potrebné skontrolovať, že danú položku máme skladom pri objednaní

Máme skladom - objednajte do 16. 12. 

Pri položkách označených ako "Skladom" garantujeme doručenie do Vianoc, pokiaľ ich objednáte do 16. 12. 2022 vrátane.
Platí pre dopravu kuriérom GLS, PPL, SPS parcel shop v kombinácii s platbou kartou online, bankovním preovodom online, Apple Pay, Google Pay alebo dobierkou. 

Radi by sme vám garantovali, že stihneme doručiť aj položky, ktoré aktuálne nemáme skladom. V takýchto prípadoch to nie je len na nás, ale aj na zahraničných dodávateľoch a prepravcoch. Vzhľadom na dnešnú turbulentnú dobu vám síce prisľúbime, že urobíme všetko možné aj nemožné, aby sme doručili včas aj tovar, ktorý ešte nemáme skladom, garantovať včasné doručenie pod stromček, však bohužiaľ, nemôžeme. 

Poradíme s výberom darčeka

Poradíme s výberom darčeka

Vyberáte darček pre niekoho blízkeho, kto je tak trošku gurmán a foodie, ale nie ste si istý, aký trend je práve in? Viete, pre koho hľadáte, ale neviete vlastne čo? Alebo hľadáte len inšpiráciu?
Pozrite sa do nášho nákupného poradcu

Sme tu pre vás dlhšie: poradíme, pomôžeme

Sme tu pre vás dlhšie: poradíme, pomôžeme

Predĺžená otváracia doba našej predajne

Aby sme vám uľahčili a spríjemnili nákup vianočných darčekov v Potten & Pannen - Staněk, predĺžili sme otváraciu dobu našej predajne. Školený personál vám aj poradí či odporúči vhodný darček

Potten & Pannen - Stanek (takmer) na každom rohu

Okrem predajní si môžete vianočný darček vyzdvihnúť aj v sieti partnerských predajní ParcelShop a v schránkach ParcelBox. V celej krajine je takmer 1 400 takýchto miest! Môžete si byť istí, že darček pre vašich blízkych vám neunikne. Kde sme vám najbližšie? Pozrite sa sem.


Predĺžená doba zákazníckej linky

Predĺžená doba zákazníckej linky 907 957 160

Máte otázky k objednávke, potrebujete sa poradiť pri výbere darčeka? Predĺžili sme pre vás prevádzkovú dobu našej zákazníckej linky, aby sme zvládli čo najrýchlejšie vybaviť všetky vaše priania a otázky. 

Sme tu pre vás v pracovné dni od 8:00 do 16:00.