Předchozí produkt Maison Berger Paris aróma difuzér Cube, Vanilla Gourmet 125 ml Následující produkt Villeroy & Boch Mariefleur Tea Dezertný tanier, 21 cm

Informácie o produkte

Fľaša SIGG Fabulous 0,6 l

Fľaša z dizajnovej kolekcie roku 2016.

Fľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusa hliníka, čo im dodáva dokonalú tesnosť,pevnosť,trvanlivosť, a to pri nízkej hmotnosti.Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky neškodná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri preliačení fľaše sa flexibilne prispôsobí novému tvaru a neolúpe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.
Fľaše z dizajnovej kolekcie sú každoročne obmieňané, neopozeraný a originálny dizajn umožňuje každému vybrať si presne podľa svojho vkusu. Použitý materiál - hliník zaisťuje veľkú odolnosť pri prípadných pádoch. Patentovaná vnútorná vrstva EcoCare zaisťuje, že nápoj nepríde do kontaktu s hliníkom. Uzáver SIGG Screw je jednoduchý na používanie a je dokonale tesný.

Závity na všetkých fľašiach majú rovnaký rozmer a všetky ponúkané uzávery sú zameniteľné, takže si môžete svoju fľašu doladiť podľa svojich potrieb. Na fľaši so širokým hrdlom (wide mouth bottles - WMB) je dodávaný špeciálny adaptér, ktorého horný závit má rovnaký rozmer ako bežné fľaše SIGG a spolu s adaptérom teda môže byť kombinovaný ľubovoľný uzáver.
K fľašiam ponúkame širokú škálu doplnkov - od rôznych druhov uzáverov, vymeniteľných ochranných viečok, termoobaly až po čistiace kefy a čistiace tablety .

  • materiál: hliník + špec. vnútorná vrstva SIGG EcoCare
  • objem: 0,6 l
  • váha: 114 g
  • určené na nápoje s teplotou do 40 ° C

Vnútorná vrstva EcoCare - veľmi tenká (40 mikrónov) vrstva polyméru nanesená na celý vnútorný povrch fľaše v podobe jemného prášku a následne vypálením pri teplote 200 ° C neoddeliteľne spojená s telom fľaše. Vďaka tejto vrstve nepríde nápoj do kontaktu s hliníkom, nemusíte sa teda obávať nežiaducej metalickej pachute. Vrstva je inertná, nepreberá žiadne pachy ani chute a uľahčuje čistenie fľaše. Neobsahuje žiadne ftaláty, BFA ani organické rozpúšťadlá. Spĺňa všetky hygienické normy na priamy styk s potravinami podľa predpisov EÚ a FDA.

flaschenfunktionen.png

Podobné produkty SIGG Fľaša Fabulous 0,6 l

Novinka
Fľaša SIGG Muminovci Little MY 0,6 l Sigg
€ 28,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Fľaša SIGG Muminovci Stinky 0,6 l Sigg
€ 28,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Fľaša SIGG Muminovci Mörkö 1,0 l Sigg
€ 31,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Muminovci Love 0,3 l Sigg
€ 21,90

SKLADOM viac ako 5 ks