Předchozí produkt Bezlepková zmes na pečenie Fat Brothers Muffiny s mliečnou čokoládou, 520 g Následující produkt Lingot s BIO semenami jalapeno chili papričiek do inteligentných kvetináčov Véritable

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Artesano Original miska na dip, Ø 8 cm

Malá porcelánová miska Artesano Original bola vyrobená z prémiového porcelánu s priemerom 8 cm a hmotnosťou 125 g. Jej malý objem cca 60 ml je ideálny na servírovanie drobného občerstvenia v podobe orieškov, olív, ale aj omáčok k zelenine a mäsu či lekváru pri raňajkách.

Kolekcia porcelánu Artesano Original od Villeroy & Boch

Prémiový porcelán Artesano Original vychádza z túžby po modernom životnom štýle v súlade s prírodou. Mieša funkčnosť a čistý autentický dizajn, ktorý na prvý pohľad evokuje skutočné remeselné majstrovstvo. Štýlový, očarujúci, napriek tomu bez zbytočnej okázalosti. Séria patrí medzi najobľúbenejší porcelán nemeckej značky Villeroy & Boch. Objavte spolu s nami svieži dizajn, ktorý kombinuje jedinečný porcelán s odolnými prírodnými materiálmi, ako je korok, bridlica a agátové drevo.

Urobte si radosť jedálenským servisom vo vašom štýle a skombinujte podľa svojho vkusu biely porcelán Artesano Original s farebnými kolekciami, ktoré z nej tvarovo vychádzajú. Kvetinový dekór nájdete pri porceláne Artesano Flower Art, pre rustikální vzhľad môžete mixovať s Artesano Provencal Lavendel a Artesano Provencal Verdure. Artesano má aj svoju vlastnú kolekciu pohárov, z ktorých nesmíieme zabudnúť na nadčasové borosilikátové sklo Hot&Cold Beverages, ktoré dodá vášmu prestretému stolu moderný ráz.

 

 • Sofistikovaná séria Artesano Original nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
 • Nadčasový prémiový porcelán jednoduchých tvarov v čistobielom vyhotovení
 • Jemné a aj napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
 • Porcelán je glazúrovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
 • Neglazúrované časti sú vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri ukladaní na seba
 • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
 • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
 • V kolekcii nájdete praktické doplnky z prírodných materiálov: korku a dreva
 • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
 • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece sú ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Prémiový porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový porcelán je určený na každodenné použitie, aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri ukladaní tanierov na seba. 

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Original miska na omáčky (dip), 8 cm

Villeroy & Boch Artesano Original príbor na šalát, 2 ks Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM 1 ks

Villeroy & Boch Artesano Original misa na šalát, Ø 24 cm Villeroy & Boch
€ 48

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Artesano Original miska, 0,6 l Villeroy & Boch
€ 19,10

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Rýchly mrkvový chlebíček

Rýchly mrkvový chlebíček

Oslávte prvé jarné dni s mrkvovým chlebíkom. Je skvelý na raňajky, ako koláč po obede alebo aj na večeru.

Cuketové placky od Moniky

Cuketové placky od Moniky

Usmažte si jednoduché zeleninové placky a pripravte si k nim špeciálny dip z kyslej smotany s jogurtom. Jednoduchá, chutná a rýchla večera.

Smotanový dresing s kôprom a orechmi

Smotanový dresing s kôprom a orechmi

Jednoduchý recept na netradičný dresing, ktorý nám na základe našej Grilovacej výzvy poslala Tereza, vychádza z bulharskej kuchyne. Výborne chutí s pečenými alebo grilovanými...