Předchozí produkt Villeroy & Boch Toy´s Delight dezertný tanier, biely, 22 x 22 cm Následující produkt Villeroy & Boch Twist White jedálenský tanier, 27 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Artesano Original príbor na šalát, 2 ks

Príbor na šalát Artesano Original bol vyrobený z veľmi húževnatého dreva akácie. To je vodoodolné, ktoré si drží svoju krásnu farbu aj po rokoch používania, jednoducho ideálne na servírovanie šalátov či cestovín. Každý príbor je pre svoju odlišnú kresbu dreva originálom.

Príbor na šalát tvorí lyžica a vidlička s dlhou rukoväťou, ktorá umožňuje pohodlné miešanie aj v hlbších nádobách a zabraňuje skĺznutiu do misy. V prípade dizajnu dreveného príboru Artesano Original sa vidlička na šalát podobá skôr na lyžicu s výrezom na odtok nadbytočných tekutín. Príbory boli vyrobené s dĺžkou 29 cm, šírkou 9 cm a celkovou hmotnosťou 190 g.

Kolekcia porcelánu Artesano Original od Villeroy & Boch

Prémiový porcelán Artesano Original vychádza z túžby po modernom životnom štýle v súlade s prírodou. Mieša funkčnosť a čistý autentický dizajn, ktorý na prvý pohľad evokuje skutočné remeselné majstrovstvo. Štýlový, očarujúci, napriek tomu bez zbytočnej okázalosti. Séria patrí medzi najobľúbenejší porcelán nemeckej značky Villeroy & Boch. Objavte spolu s nami svieži dizajn, ktorý kombinuje jedinečný porcelán s odolnými prírodnými materiálmi, ako je korok, bridlica a agátové drevo.

Urobte si radosť jedálenským servisom vo vašom štýle a skombinujte podľa svojho vkusu biely porcelán Artesano Original s farebnými kolekciami, ktoré z nej tvarovo vychádzajú. Kvetinový dekór nájdete pri porceláne Artesano Flower Art, pre rustikální vzhľad môžete mixovať s Artesano Provencal Lavendel a Artesano Provencal Verdure. Artesano má aj svoju vlastnú kolekciu pohárov, z ktorých nesmíieme zabudnúť na nadčasové borosilikátové sklo Hot&Cold Beverages, ktoré dodá vášmu prestretému stolu moderný ráz.

 

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Original príbor na šalát, 2 ks

Villeroy & Boch Artesano Original misa na šalát, Ø 24 cm Villeroy & Boch
€ 48

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Artesano Original miska, 0,6 l Villeroy & Boch
€ 19,10

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Artesano Original plytký tanier, 27 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks