Předchozí produkt Rösle blanšírovacia lyžica s guľatou rukoväťou, 36,5 cm Následující produkt Villeroy & Boch Manufacture Rock Glow tanier na cestoviny, Ø 23,5 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Mariefleur tanier Gourmet, 30 cm

Tanier Gourmet Mariefleur nemeckej značky Villeroy & Boch bol vyrobený z prémiového porcelánu. Pre svoje rozmery ho možno používať ako tanier jedálenský pre XXL porcie, servírovací tanier napríklad na chlebíčky alebo ako tanier klubový, ktorý sa zakladá na každé miesto pri stole a slúži ako takzvaný podkladový tanier. Jeho oblé tvary a krásny kvetinový motív sú ako stvorené pre klasické či vidiecke interiéry.

Kolekcia porcelánu Mariefleur od Villeroy & Boch

Kolekcia Mariefleur priťahuje všetkých milovníkov nadčasového rustikálneho štýlu s jemným dotykom purizmu a jednoduchej elegancie. Vydarene kombinuje moderné nekomplikované tvary s krásnym kvetinovým motívom. Je pre ňu typická kombinácia teplých odtieňov farieb pripomínajúcich slnkom prežiarené letné dni. Dizajnéri Villeroy & Boch sa pri návrhu série ľahko inšpirovali Monetovými akvarelmi a jeho láskou k zahradníčeniu. Málokto vie, že Claude Monet bol vášnivým záhradníkom. Práve jeho záhrada v Giverne sa stala jeho živým a neustále sa meniacim ateliérom.

Môžete si rovnako ako svetovo preslávený maliar vytvoriť svoju vlastnú kombináciu kvetov na vašom prestretom stole. A ak chcete poskladať naozaj personalizovaný porcelánový servis, odporúčame kombinovať porcelán z kolekcií Mariefleur s tvarovo zhodnými kolekciami  Mariefleur Gris a nedekorovanou kolekciou v bielej farbe New Cottage .

 

  • Country série porcelánu Mariefleur nemeckej porcelán Villeroy & Boch
  • Premium porcelán oblých tvarov s jemnými akvarelovými kvetmi
  • Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Hrejivý farebný dekor glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určený pre každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Mariefleur tanier Gourmet, 30 cm

Villeroy & Boch Mariefleur plytký tanier, 27 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM 4 ks

Villeroy & Boch Mariefleur hlboký tanier, 23 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Mariefleur kávová šálka s tanierikom Villeroy & Boch
od € 10,70

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Mariefleur dezertný tanier, 21 cm Villeroy & Boch
€ 19,10

SKLADOM viac ako 5 ks