Předchozí produkt Aróma difuzér Cereria Mollá Verbena di Sicilia, 100 ml Následující produkt Vonná sviečka Cereria Mollá Mediterranean Blue, 230 g

Informácie o produkte

Villeroy & Boch NewMoon hlboký tanier / misa, Ø 29 cm

Hlboký tanier čí nízka misa patrí do inovatívnej kolekcie NewMoon. Tanier bol vyrobený z prémiového porcelánu s priemerom 29 cm, výškou 5 cm a objemom 1,7 litra. Vzhľadom na jeho veľký priemer ho môžete používať ako hlboký tanier na podávanie polievok či ako taniere na efektívne servírovanie kulinárskych špecialít.

Kolekcia porcelánu NewMoon od Villeroy & Boch

Nezvyčajná a vizuálne príťažlivá kolekcia NewMoon je jednou z umeleckých sérií značky Villeroy & Boch. Uchváti vás neobvyklým tvarom, ktorý sprevádza návrhy jednotlivých kúskov porcelánu. Dizajnéri nemeckej porcelánky sa totiž nechali inšpirovať magickým tvarom polmesiaca. Séria NewMoon láka vydareným dizajnom, ktorý je ľúbivý na pohľad a pozitívne tak ovplyvňuje aj chuťové bunky. Čisté asymetrické tvary s dokonalou haptikou porcelánu NewMoon vynikajú vďaka jeho lesklému povrchu a hre tieňa a svetla. Navyše zodpovedajú aktuálnym trendom, ktoré si žiadajú moderný nekonvenčný dizajn.

Ak hľadáte kvalitný a štýlový porcelán pre vaše kulinárske umenie, potom môžeme NewMoon smelo odporučiť. Společne s ním tiež poháre so šikmou hranou NewMoonpríbory z nehrdzavejúcej ocele vo futuristickom dizajne z rovnomennej kolekcie. A pretože sa protiklady priťahujú, pozrite sa pri výbere vášho porcelánového servisu aj na kolekciu porcelánu, napodobňujúca bridlicu, s názvom Manufacture Rock, ktorá je ako stvorená na kombinovanie s bielym porcelánom. Black and white nikdy neomrzí a nezostarne.

 

  • Inovatívna séria porcelánu NewMoon nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
  • Prémiový porcelán s jedinečnou belosťou a nádherným leskom
  • Odvážny tvar polmesiaca pri jednotlivých kúskoch porcelánu
  • Jemné a aj napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Porcelán je glazúrovaný na veľmi atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazúrované časti sú vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri ukladaní na seba
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať i v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece sú ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Exkluzivní série porcelánu NewMoon od Villeroy & Boch

Prémiový porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový porcelán je určený na každodenné použitie, aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší ako klasický porcelán. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje na atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri ukladaní tanierov na seba.

Podobné produkty Villeroy & Boch NewMoon hlboký tanier / misa, Ø 29 cm

Villeroy & Boch NewMoon dezertný tanier, Ø 24 cm Villeroy & Boch
€ 19,10

SKLADOM 4 ks

Villeroy & Boch NewMoon plytký tanier, Ø 27 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM 2 ks

Villeroy & Boch NewMoon hlboký tanier, Ø 25 cm Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch NewMoon miska, 1,05 l Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM 2 ks

Články o produkte

Dobré ráno s Teleránom

Dobré ráno s Teleránom

Obľúbená ranná šou televízie Markíza má nové hviezdy. A my máme exkluzívnu možnosť vám ich predstaviť.