Bamix   (15)

Informácie pre kategóriu Bamix

Bamix - ponorný mixér zo Švajčiarska

Najuniverzálnejší ponorný mixér na trhu je mixér Bamix. Vďaka patentovanému systému otvorenej hlavy na mixovanie je mixér rýchlejší a plynulejší pri spracovaní surovín, a tiež sa neporovnateľne lepšie čistí. Ušetrí váš čas i energiu. Ale pozor! Práca s ním je návyková - stane sa vaším partnerom na dlhé roky. 

Tento mixér uvidel svetlo sveta v roku 1954 vo švajčiarskom meste Mettlen a dodnes je vo Švajčiarsku vyrábaný, čo je samo o sebe zárukou dokonalosti a technickej spoľahlivosti. 

Pod jeho plášťom bije prekvapivo tiché motorové srdce s výkonom až 200 W a 17 tisíc otáčok za minútu. Na domáce použitie však úplne postačí aj niektorý z menej náročných variantov. Počas výroby je niekoľkokrát testovaný, aby sa vám dostal do ruky dokonalý funkčný výrobok. 

Ponorný mixér Bamix červený, zelený, sivý, čiernýPonorný mixér Bamix M200 s food procesorom, viac farieb

Nástavce a doplnky

V každom balení nájdete štyri pracovné nástavce (multifunkčný, na šľahanie, na miešanie a nôž na mäso). S nimi počas jedinej minúty vytvoríte očarujúce frappé, detskú výživu alebo domácu majonézu, nasekáte mäso, nastrúhate syr a najemno nakrájate zeleninu apod.

Skutočný univerzálny mixér urobia z Bamixu voliteľné doplnky. K dispozícii je napríklad Food processor na mletie, drvenie a jemné sekanie alebo univerzálny krájač SliceSy so siedmimi výmennými nožmi – s nimi Bamix dokonale nahradí niekoľko kuchynských spotrebičov.

Všetky súčasti ponorných mixérov Bamix, ktoré prídu do kontaktu s potravinami, nepreberajú chuť ani pach použitých surovín a sú vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Motor, ktorý spotrebuje menej ako 200 wattov a napriek tomu je vysoko výkonný šetrí nielen energiu ale aj čas. 

Tyčové mixéry Bamix majú minimálne priestorové nároky, takže ich budete mať vždy pri ruke! Tichý, výkonný a nevibrujúca motor je ručne skladaný a prechádza niekoľkými kontrolami, preto na neho náš e-shop poskytuje záruku neuveriteľných 10 rokov! 

SliceSly Bamix s příslušenstvomSliceSly Bamix s příslušenstvom

Prečo práve Bamix?

  • prvý a jedinečný
  • patentovaný systém otvorenej hlavy na mixovanie umožní dokonalejšie spracovanie potravín a lepšie čistenie
  • silný a spoľahlivý motor
  • desaťročná záruka


 Portfólio produktov:

  • tyčový mixér Bamix Swissline
  • tyčový mixér Bamix Classic
  • tyčový mixér Bamix DeLuxe Babyline
  • SliceSy
  • Food processor