Předchozí produkt Rösle ochranný kryt na gril s priemerom 60 cm Následující produkt Villeroy & Boch Anmut Gold hlboký tanier, Ø 24 cm

Informácie o produkte

Zwilling Classic Inox kliešte na kožičku

Kliešte na nechtovú kožičku Classic Inox slúžia na odstránenie už odumretej kože okolo nechtového lôžka či väčších záderov. Vďaka špeciálne upravenému jemnému ostriu je práca s nimi presná a obzvlášť jednoduchá. Kliešte sú odolné voči korózii a vyznačujú sa vysokou životnosťou. Budú vám dobre a dlho slúžiť aj pri častom a intenzívnom používaní.

 

Pred odstrihávaním kožičky necht a jeho okolie namočte na pár minút do vlažnej mydlovej vody. Po opláchnutí a osušení potom zatlačte kutikulu proti smeru jej rastu za pomoci zatlačovača kožičky a až potom sa púšťajte do strihania. Po dokončení starostlivo použite dezinfekciu a výživný krém na ruky. Nechtová kožtička chráni necht proti infekcii, pokiaľ to nie je nutné, nestriháme ju.

 

  • Ostré nerezové kliešte na nechtovú kožičku s lešteným povrchom
  • Vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii
  • Tvarovo stabilné a predovšetkým pohodlné na použitie
  • Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí
  • Stredovú skrutku možno uvoľniť a kliešte naostriť pre ešte dlhšiu životnosť
  • Dlhá životnosť, dĺžka 100 mm

 

Rafinované nástroje Classic Inox presláveného solingenského výrobcu nožov značky Zwilling sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Estetický dizajn leštenej nerezovej ocele súbežne podávaný excelentným spracovaním v dielni z nich robia dlhoročného spoločníka pre každodennú starostlivosť o telo.

Podobné produkty Zwilling Classic Inox kliešte na kožičku

Novinka
Zwilling nerezová kefka na nechty Twinox Zwilling
€ 7,90

SKLADOM 4 ks

Zwilling TWINOX nástroj na nechty a kožičku Zwilling
€ 19,10

SKLADOM 3 ks

Zwilling TWINOX kliešte na kožičku Zwilling
€ 65,40

SKLADOM 4 ks