Informácie o produkte

Zwilling Classic Inox štípátko na nehty, 6 cm

Ak hľadáte vysoko kvalitný a odolný nástroj pre vaše nechty, orezávač na nechty zo série Zwilling® Classic Inox je tou pravou voľbou. Mierne zakrivené ostrie umožňuje precíznu úpravu vašich nechtov. Efektívny pákový mechanizmus pre jednoduché a pohodlné používanie. Nástroj je vyrobený z odolnej nerezovej ocele a nekoroduje ani pri skladovaní vo vlhkej kúpeľni. Leštený povrch dodáva orezávaču elegantný vzhľad.

  • Slúži na úpravu nechtov
  • Vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 odolnej voči korózii
  • Rozmer: 6 cm

Prečo patria upravené ruky a nechty neodmysliteľne k celkovo upravenému vzhľadu? Pretože aj ich používame k vyjadrovaniu; vynechanie slova automaticky nahrádzame gestom rukou. Sú jedným z hlavných nástrojov komunikácie a čisté a upravené nechty dnes jednoducho patria k štýlu života.

 

Rafinované nástroje Classic Inox presláveného solingenského výrobcu nožov značky Zwilling sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Estetický dizajn leštenej nerezovej ocele súbežne podávaný excelentným spracovaním v dielni z nich robia dlhoročného spoločníka pre každodennú starostlivosť o telo.

Podobné produkty Zwilling Classic Inox Orezávač na nechty, 6 cm

Zwilling Classic Inox kliešte na nechty Zwilling
€ 49

SKLADOM 5 ks

Zwilling TWINOX kliešte na nechty Zwilling
€ 80

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling orezávač na nechty TWIN box, 9 cm Zwilling
€ 35,60

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling Classic Inox Orezávač na nechty, 8,5 cm Zwilling
€ 22

Na objednávku, 3 - 6 týždňov