Předchozí produkt Villeroy & Boch Artesano Original misa na šalát, Ø 24 cm Následující produkt Zwilling Beauty TWINOX kombi nožnice na kožičku a nechty

Informácie o produkte

Zwilling Beauty manikúra Classic Inox s klieštikami v koženom puzdre, 3 ks, červená

Rafinované nástroje Classic Inox slávneho solingenského výrobcu nožov značky Zwilling Beauty sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Estetický design leštenej nerezovej ocele v kombinácii s excelentným spracovaním z nich robia dlhoročných spoločníkov na každodennú starostlivosť o telo. Majú všetky atribúty, ktoré od výrobkov nemeckej značky Zwilling Beauty očakávate, dokonalú funkčnosť, dlhú životnosť, odolnosť voči korózii a osvedčený nadčasový design.

Trojdielna cestovná manikúra v kvalitnom koženom puzdre v trendy červenej farbe, vybavená praktickým patentom a zamatovým vnútrajškom v sebe ukrýva 3 vysoko kvalitné manikúrne nástroje vyrobené z poniklovanej leštenej nerezovej ocele pre krásne upravené nechty. Nástroje sú ergonomicky tvarované a ľahko sa používajú v pravej aj ľavej ruke.

Manikúra obsahuje 3 najdôležitejšie nástroje na každodennú starostlivosť o nechty:

  • klieštiky na nechty
  • zafírový pilník, 9 cm
  • šikmú pinzetu

 

Prečo patria upravené ruky a nechty neodmysliteľne k celkovo upravenému vzhľadu? Pretože aj tie používame na vyjadrovanie; vynechané slová automaticky nahrádzame gestom rúk. Sú jedným z hlavných nástrojov komunikácie a čisté a upravené nechty dnes patria k štýlu života.

  • poniklovaná nerezová oceľ
  • pouzdro hovädzia koža

 

Podobné produkty Zwilling Beauty manikúra Classic Inox s klieštikami v koženom puzdre, 3 ks, červená