Předchozí produkt Villeroy & Boch One sada príborov, 30 ks Následující produkt Váza porcelánová Heritage Turandot, biela, 24 cm

Informácie o produkte

Zwilling Miyabi 6000MCT nôž Sujihiki, 24 cm

Estetika a funkčnosť idú v ruka v ruke s dokonalým dizajnom. Nože zo série Miyabi 6000MCT majú neprekonateľný vzhľad a ich prvotriedne funkčné vlastnosti zaujmú profesionálov rovnako ako nadšené amatérske kuchára. Jedným z dôvodov je dokonalá synergie medzi rukoväťou z exotického dreva a čepeľou, ktoré sa skvele dopĺňajú a vytváranie harmonický celok. Povrchová úprava čepele špeciálnou Kovotepecké technikou Tsuchime podtrhuje elegantný orientálne vzhľad.

Sujihiki je veľmi kvalitný nôž na porciovanie mäsa, ktorý má extrémne jemné ostrie na oboch stranách noža. Tento japonský náprotivok západnému nožmi na porciovanie mäsa nakrája tenučké plátky carpaccio zo surového aj tepelne upraveného mäsa a rýb.

Symetrická čepeľ je ostrenie tradičné ručné technikou Honbazuke. Jedná sa o trojstupňové brúsenie, ostrenie a leštenie po celej dĺžke čepele a zaisťuje extrémne ostrú čepeľ typu "katana".

Jadro týchto nožov je tvorené vysoko akostné mikrokarbidovou ocelí a je opláštené 2 vrstvami dvoch druhov ocele s odlišnou tvrdosťou. Špeciálna japonská oceľ MC63 je obohatená o kobalt, molybdén a vanád pre vyššiu tvrdosť a odolnosť čepele. Vysoký obsah uhlíka v spojení so špeciálnou technológiou kalenie ocele mrazom technológiu CRYODUR® dodáva nožmi extrémnu tvrdosť - cca 63 stupňov Rockwella, pre nepřekontaelnou a dlhotrvajúci ostrosť. Kovotepecké technika nazývaná Tsuchime vytvára vizuálne ohromujúci a sofistikovaný vzhľad strukturovanohéo povrchu.

Ergonomická rukoväť v tradičnom tvare písmena "D", vyrobená z exotického dreva Pakka je veľmi príjemná pri úchope nielen vďaka hladkej línii ale tiež dokonale hladkému prechodu medzi čepeľou a rukoväťou a dodáva každému nožmi sofistikovaný vzhľad. Dokonale nôž vyvažuje a umožňuje bezpečné a pohodlné používanie bez únavy rúk. Mozaiková dekorácia na rukoväti dáva nožmi punc výnimočnosti a štýlovo dopĺňa orientálne ladenie noža. Rukoväť je na kovovej pätke opatrená jedinečným logom Miyabi.

  • Sujihiki, 24 cm
  • Čepeľ kalená špeciálnou technológiou CRYODUR® pri -196 ºC
  • Extrémne ostré ostrie so schopnosťou držať hranu
  • Ergonomická rukoväť v tvare písmena "D" z brezového dreva ozdobená orienální mozaikou a kovovou pätkou
  • Vyrobené v Japonsku
  • Jadro z karbidové ocele MC63
  • Tvrdosť čepele cca 63 HRC

Podobné produkty Zwilling Miyabi 6000MCT nôž Sujihiki, 24 cm

Zwilling Miyabi 7000D nôž Chutoh 16 cm Zwilling
€ 187

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Akcia -11%
Zwilling Miyabi 5000 FCD Gyutoh, 20 cm Zwilling
€ 230
€ 204

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Akcia -13%
Zwilling Miyabi 6000MCT nôž Santoku, 18 cm Zwilling
€ 261
€ 227

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Zwilling Miyabi 4000 FC Shotoh, 14 cm Zwilling
€ 145

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Články o produkte