Předchozí produkt Weber Connect smart grilling HUB Následující produkt Villeroy & Boch NewWave sada Gourmet tanierov, 4 ks

Informácie o produkte

Zwilling Miyabi 7000D nôž Kudamono 9 cm

Japonské nože Miyabi 7000D vás pozývajú na objavovanie tradičného ázijského nožiarskeho umenia. Krása a ostrosť spájajú každý kuchynský nôž z radu Miyabi 7000D, vrátane noža Kudamono s dĺžkou čepele 9 cm.

Kudamono je klasický nôž na ovocie. Perfektne sa hodí na šúpanie aj krájanie ovocia a zeleniny alebo na zdobenie a vyrezávanie.

Symetrická čepeľ je ostrená tradičnou ručnou technikou Honbazuke. Ide o trojstupňové brúsenie, ostrenie a leštenie po celej dĺžke čepele a zaisťuje extrémne ostrú čepeľ typu "katana".

Jadro týchto nožov je vyrobené z jemnej karbidovej ocele. Toto jadro je obalené 65 vrstvami ocele s odlišnou tvrdosťou, ktoré vytvárajú jedinečný damascénsky dizajn. Špeciálna japonská oceľ CMC60 je obohatená o kobalt, molybdén a vanád pre vyššiu tvrdosť a odolnosť čepele. Vysoký obsah uhlíka dodáva nožu extrémnu tvrdosť - cca 60 stupňov Rockwella pre neprekonateľnú a dlhotrvajúcu ostrosť.

Ergonomická rukoväť v tradičnom tvare písmena "D" je vyrobená z odolnej a húževnatej micarty - vrstvenej zmesi živice a ľanových vláken - je nenáročná na údržbu. Kombinácia micarty s textúrou dreva a elementov z leštenej nehrdzavejúcej ocele je skutočne jedinečná. Rukoväť má na kovovej pätke jedinečné logo MIYABI.

 

  • Kudamono, 9 cm
  • Čepeľ kalená špeciálnou technológiou CRYODUR® pri teplote -196 ºC
  • Extrémne ostré ostrie so schopnosťou držať hranu
  • Ergonomická rukoväť v tvare písmena "D" zo syntetickej micarty (ľanové vlákna spevnené živicou) doplnená o elementy z leštenej nehrdzavejúcej ocele
  • Vyrobené v Japonsku
  • Jadro z karbidovej ocele CMV60
  • Tvrdosť čepele cca 60 HRC

Podobné produkty Zwilling Miyabi 7000D nôž Kudamono 9 cm

Akcia -11%
Zwilling Miyabi 5000 FCD Gyutoh, 20 cm Zwilling
€ 230
€ 204

Na objednávku, 2 - 4 týždne

Akcia -13%
Zwilling Miyabi 6000MCT nôž Santoku, 18 cm Zwilling
€ 261
€ 227

skladom

Zwilling Miyabi 4000 FC Shotoh, 14 cm Zwilling
€ 145

Na objednávku, 2 - 4 týždne

Články o produkte