Předchozí produkt Sypaný bio organický bílý čaj Tropical White Následující produkt Zwilling vákuovacie sáčky Fresh & Save, veľkosť S, 10 ks

Informácie o produkte

Sada 3 sklenených vákuovacích dóz Zwilling Fresh & Save

Sada obsahuje 3 vákuovacie boxy (veľkosť L, M, a S) vyrobené z odolného borosilikátového skla, ktoré sú univerzálnym pomocníkom na uskladnenie všetkých druhov potravín v chladničke, mrazničke a aj v špajzi. Dózy sú dokonale vzduchotesné (a teda aj vodotesné), a tak ich môžete využívať aj na transport potravín so sebou do práce. Sú priestorovo nenáročné, pretože sú dokonale stohovateľné.

Vo vákuových nádobách môžete uskladniť všetky druhy potravín, bez ohľadu na to, či sú surové, predvarené či uvarené: mäso, ryby, údeniny, syry, zeleninu, ovocie, hotové jedlá, zeleninové šaláty, orechy, cereálie aj sušienky.

Rozmery sklenených vákuovacích dóz:

Technické špecifikácie

  • Borosilikátové sklo (odolné teplotám od -20°C až do +280°C)
  • Plastové veko bez obsahu BPA, dvojité silikónové tesnenie, vákuový ventil
  • Možno umývať v umývačke riadu (sklenenou dózu aj veko)
  • Na uskladnenie potravín v chladničke, mrazničke a v špajzi
  • Vhodné do mikrovlnnej aj klasickej rúry
  • Kompatibilné s vákuovou pumpou Zwilling Fresh & Save

Vakuum stiskem tlačítka během pár vteřin = až 5x déle čerstvé potraviny

Vákuum stlačením tlačidla počas pár sekúnd = až 5x dlhšie čerstvé potraviny

Sklenená nádoba z mrazu aj teplu odolného borosilikátového skla má plastové veko s dvojitým silikónovým tesnením a ľahko ovládateľný vákuový ventil, na ktorý stačí priložiť vákuovu pumpu Zwilling Fresh & Save a jedným stlačením počas niekoľkých málo sekúnd odsať vzduch. Vákuum, ktoré vznikne po odsatí prebytočného vzduchu, až 5x predĺži čerstvosť uskladnených potravín.

Ohrievajte, rozmrazujte aj zapekajte

Potraviny uskladnené v sklenených dózach môžete rozmrazovať aj ohrievaťv mikrovlnnej rúre s uvoľneným vákuovým ventilom, v klasickej rúre (bez veka pri teplote do 180 °C). Odolné borosilikátové sklo dobre znáša nízke aj vysoké teploty, ale z mrazničky či chladničky by nemala byť dóza hneď umiestnená do už rozpálenej rúry – odporúča sa pozvoľné zahrievanie. Sklenenú dózu môžete využívať aj na zapekanie a na gratinovanie. 

Buďte EKO a neplytvajte, buďte SMART

Buďte EKO a neplytvajte, buďte SMART

Na Slovensku sa ročne vyprodukuje odhadom 0,86 mil. ton potravinového odpadu, čo predstavuje približne 163 kg na obyvateľa (zdroj), Zwilling FRESH & SAVE nielen predĺži čerstvosť potravín (a vy ich nebudete musieť vyhadzovať). Navyše vákuovacie dózy z borosilikátového skla i z odolného plastu a opakovane použiteľné vákuovacie sáčky sú omnoho šetrnejšie k životnému prostrediu, než jednorázové sáčky či vákuovacie fólie.

Inteligentná mobilná aplikácia Zwilling culinary world v spojení s QR kódom na každej dóze a sáčku vám pomôže lepšie plánovať nákup a postráži termín spotreby uskladnených potravín. Odporúči aj recept, ktorý z uskladnených potravín môžete pripravaiť a pomôže aj so spísaním nákupného zoznamu. 
 

Odporúčame dokúpiť

Zwilling sada na vákuovanie Fresh & Save, plastová, 7 ks Zwilling
€ 112

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling elektrická vákuovacia pumpa Fresh & Save Zwilling
€ 80,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling vákuovací uzáver na víno Fresh & Save Zwilling
€ 7,10

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Zwilling sada vákuovacích dóz Fresh & Save, 3 ks, sklenené

Články o produkte